«Форумы за мир» нужно проводить в Донецке, а не в Днепре, - активист

21.12.2016 08:30

Общественный активист Олег Чистопольцев считает, что форумы «За мир» и подобные им, организованные «агентами влияния», необходимо проводить в Донецке, а не в Днепре.

Об этом он заявил в эксклюзивном комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Главу Всеукраинской общественной организации «Союз православных женщин» Ольгу Коваленко я знаю с 2012 года. У этой организации был офис в центре города на набережной. Они проводили какие-то мероприятия, предлагали нам сотрудничество по спортивным мероприятиям. В связи с этим я интересовался вопросом, кто такая Ольга Коваленко, находил информацию про опосредованную поддержку «Союза» со стороны Патриарха Кирилла. Поэтому, я считаю, что подобные форумы – это «пятая колонна» в Украине, своеобразные «агенты влияния». Тем более, что потом появилась информация о том, что эта Коваленко имеет отношение к Виктору Медведчуку, куму Путина. Если эти «православные женщины» выступают за мир в Украине, то им прямая дорога в Донецк. Пусть там рассказывают, что украинцы – это не фашисты и не каратели, а люди, которые хотят жить в свободной стране.

Лично меня очень заинтересовало присутствие на форуме экс-заместителя губернатора Днепропетровской области Марии Пустовой, которая в свое время очень активно поддерживала Партию регионов. Ее сын сейчас является депутатом горсовета и входит в большинство. Мне очень интересно, что она там делала, чью сторону и чьи интересы представляла», - сказал он.

Напомним, что 20 декабря в Днепре сорвали проведение форума «За мир», организованного «Союзом православных женщин». Общественники окрестили это мероприятие сепаратистским.

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат