«Форумы за мир» нужно проводить в Донецке, а не в Днепре, - активист

21.12.2016 08:30

Общественный активист Олег Чистопольцев считает, что форумы «За мир» и подобные им, организованные «агентами влияния», необходимо проводить в Донецке, а не в Днепре.

Об этом он заявил в эксклюзивном комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Главу Всеукраинской общественной организации «Союз православных женщин» Ольгу Коваленко я знаю с 2012 года. У этой организации был офис в центре города на набережной. Они проводили какие-то мероприятия, предлагали нам сотрудничество по спортивным мероприятиям. В связи с этим я интересовался вопросом, кто такая Ольга Коваленко, находил информацию про опосредованную поддержку «Союза» со стороны Патриарха Кирилла. Поэтому, я считаю, что подобные форумы – это «пятая колонна» в Украине, своеобразные «агенты влияния». Тем более, что потом появилась информация о том, что эта Коваленко имеет отношение к Виктору Медведчуку, куму Путина. Если эти «православные женщины» выступают за мир в Украине, то им прямая дорога в Донецк. Пусть там рассказывают, что украинцы – это не фашисты и не каратели, а люди, которые хотят жить в свободной стране.

Лично меня очень заинтересовало присутствие на форуме экс-заместителя губернатора Днепропетровской области Марии Пустовой, которая в свое время очень активно поддерживала Партию регионов. Ее сын сейчас является депутатом горсовета и входит в большинство. Мне очень интересно, что она там делала, чью сторону и чьи интересы представляла», - сказал он.

Напомним, что 20 декабря в Днепре сорвали проведение форума «За мир», организованного «Союзом православных женщин». Общественники окрестили это мероприятие сепаратистским.

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю