Форум православних жінок – це перевірка рівня толерантності у Дніпрі, - Дороленко

21.12.2016 11:30

Громадський активіст, депутат Чечеловської райради Кирило Дороленко вважає, що проведення в Дніпрі форумів православних жінок, захисту російської мови, вшанування ювілею "Жовтня" і подібних їм носять провокативний характер.

Про це він заявив в ексклюзивному коментарі Інтернет-виданню «Днепр. Главное».

«Останнім часом у нашому місті досить часто проходять заходи сумнівного змісту. І коли ми дізналися про форум «Православних жінок за мир», вирішили його відвідати. Побачили там декілька десятків бабусь, котрі розповіли, що прийшли у Будинок профспілок по запрошенню священнослужителів УПЦ Московського Патріархату. У мене претензій до них немає ніяких, бо вони, навіть, не знали, що там буде відбуватиметься. Але деякі жінки, напевно, все-таки знали. Бо коли пролунало -  «Україні слава» -  одна з запрошених жінок сказала: "Що це за нацистські лозунги тут лунають". Далі ми почали розпитувати організаторів заходу, чи визнають вони Росію країною-агресором, чи знають про війну на Сході України і т.д. Такі запитання були некомфортними для них, і учасники форуму почали розходитися.

Я вважаю, що проведення таких форумів має під собою приховані цілі. Можливо, підняти градус напруги у суспільстві чи показати патріотів у невигідному світлі. Більш за все, це перевірка рівня толерантності у Дніпрі. Наприклад, раз вийшли з російським прапором, ніхто його не забрав -  значить нормально. Потом зберемося вдесятьох, потім сотнями. Влада може бути беззубою у таких випадках. Тому перевіряють реакцію територіальної громади, чи є сенс у це місто заходити, чи, можливо, потрібно йти у Кривий Ріг, Нікополь чи Покров», - сказав він.

Читайте также:  В Днепре сорвали форум православных женщин (ФОТО)

Комментарии
Инга
22.12.2016
Во идиот!!! Еще не наскакался?????
Последние записи в блогах

Про це на другому засіданні робочої групи з доопрацювання до другого читання проєкту Закону України «Про повну загальну середню освіту» сказала аналітик Асоціації міст України Людмила Мозгова. У нараді взяли участь представники секретаріату Комітету ВР, профільних міністерств, профспілки, батьківської спільноти, експерти та керівники закладів освіти.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее

Впродовж січня – травня 2019 року органи фіскальної служби Дніпропетровщини забезпечили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму  6 млрд 285,9 млн гривень. Якщо цей показник порівняти з січнем – травнем  минулого року, то цьогорічна сплата єдиного внеску збільшилась на 1 млрд 58,2 млн гривень.

При цьому, лише у травні поточного року платники єдиного внеску Дніпропетровської області перерахували на рахунки Держказначейства 1 млрд 261,1 млн грн, що на 171,2 млн грн більше травневих надходжень 2018 року.

Нагадуємо, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

 

Подробнее

За січень – травень 2019 року за оперативними даними до зведеного бюджету зібрано 507,2 млрд грн. Це на 13,3%, або на 59,5 млрд грн більше відповідного періоду минулого року. Так, за січень-травень 2018 року до зведеного бюджету надійшло 447,6 млрд грн.

За словами в.о. Голови ДФС Олександра Власова, до державного бюджету зібрано 400,1 млрд грн. Цей показник перевищує відповідний період минулого року на 11,5%, або на 41,1 млрд гривень.

«Позитивна динаміка спостерігається по всіх податкових і митних платежах. Позитив маємо за рахунок ефективного адміністрування та контролю за правильністю декларування, а також акцентування на боротьбі з правопорушеннями. Крім того, маємо понад 90% сплати податків у добровільному порядку», - зазначив Олександр Власов.

Так, податкових платежів до загального фонду держбюджету у січні-травні 2019 року зібрано у розмірі 242,5 млрд грн. Це на 10,6% або на 23,1 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Митних платежів надійшло 128,4 млрд грн, що на 2,8 млрд грн, або на 2,2% більше, ніж за січень-травень 2018 року.

У травні поточного року до зведеного бюджету зібрано 117,1 млрд грн. Це на 11,9%, або на 12,4 млрд грн перевищує показник травня минулого року. До державного бюджету зібрано майже 93,2 млрд грн. Це на 10,8%, або на 9,1 млрд грн перевищує збір травня 2018 року.

До загального фонду держбюджету у травні зібрано 60,1 млрд грн податкових платежів, що на 11%, або майже на 6 млрд грн більше, ніж у травні милого року.  Митних платежів надійшло 27,4 млрд грн, що на 3,3%, або на 0,9 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет