Форум православних жінок – це перевірка рівня толерантності у Дніпрі, - Дороленко

21.12.2016 11:30

Громадський активіст, депутат Чечеловської райради Кирило Дороленко вважає, що проведення в Дніпрі форумів православних жінок, захисту російської мови, вшанування ювілею "Жовтня" і подібних їм носять провокативний характер.

Про це він заявив в ексклюзивному коментарі Інтернет-виданню «Днепр. Главное».

«Останнім часом у нашому місті досить часто проходять заходи сумнівного змісту. І коли ми дізналися про форум «Православних жінок за мир», вирішили його відвідати. Побачили там декілька десятків бабусь, котрі розповіли, що прийшли у Будинок профспілок по запрошенню священнослужителів УПЦ Московського Патріархату. У мене претензій до них немає ніяких, бо вони, навіть, не знали, що там буде відбуватиметься. Але деякі жінки, напевно, все-таки знали. Бо коли пролунало -  «Україні слава» -  одна з запрошених жінок сказала: "Що це за нацистські лозунги тут лунають". Далі ми почали розпитувати організаторів заходу, чи визнають вони Росію країною-агресором, чи знають про війну на Сході України і т.д. Такі запитання були некомфортними для них, і учасники форуму почали розходитися.

Я вважаю, що проведення таких форумів має під собою приховані цілі. Можливо, підняти градус напруги у суспільстві чи показати патріотів у невигідному світлі. Більш за все, це перевірка рівня толерантності у Дніпрі. Наприклад, раз вийшли з російським прапором, ніхто його не забрав -  значить нормально. Потом зберемося вдесятьох, потім сотнями. Влада може бути беззубою у таких випадках. Тому перевіряють реакцію територіальної громади, чи є сенс у це місто заходити, чи, можливо, потрібно йти у Кривий Ріг, Нікополь чи Покров», - сказав він.

Читайте также:  В Днепре сорвали форум православных женщин (ФОТО)

Комментарии
Инга
22.12.2016
Во идиот!!! Еще не наскакался?????
Последние записи в блогах

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури ліквідували підпільний цех з незаконного виробництва алкоголю та зупинили його реалізацію.

В рамках проведення операцій «Акциз –2019», «Рубіж», «Мережа» та розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 204 КК України було встановлено групу осіб, які організували масове виробництво та збут фальсифікованого алкоголю в одному з міст області.

Підпільний цех розміщувався в гаражному боксі на території одного з обслуговуючих кооперативів міста. Виготовлення фальсифікату здійснювалось шляхом змішування етилового спирту з водою. При цьому для покращення «якості» та збільшення «асортименту» товарів використовувались харчові смако-ароматичні барвники з ароматизаторами.

Отриманий таким чином товар розливали у пластикову тару різних об’ємів (5, 6 та 10 л.) та продавали через низку спеціалізованих сайтів у мережі Інтернет та месенджери, а також через підконтрольну роздрібну мережу продовольчих магазинів міста.

За результатами обшуків, проведених у підпільному цеху з незаконного обігу вилучено 1 тис. 750 літрів спирту, розлитого у пластикові бочки, 2 тис. 550 літрів фальсифікованого алкоголю, розлитого у пластикові пляшки, загальною вартістю майже 1,2 млн. грн., а також порожню пластикову тару.

За результатами обшуків, проведених в місцях збуту фальсифікату із незаконного обігу вилучено та арештовано підакцизних ТМЦ на загальну суму майже 4,2 млн. грн., у т.ч. більше 2 тис. літрів фальсифікованих алкогольних напоїв та106 тис. 539 пачок тютюнових виробів вартістю понад 3,7 млн. грн.

Вилучені підакцизні товари передані на відповідальне зберігання.

Триває слідство.

 

Подробнее

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!»

Подробнее

Протягом 2018 року платникам було відшкодовано 131,7 млрд грн податку на додану вартість. Це на 9,7%, або на 11,6 млрд грн. більше, ніж у 2017 році. У 2017 році платникам було повернуто 120,1 млрд грн.

На 10%, або на 1 млрд грн. зросла у минулому році і середньомісячна сума відшкодування ПДВ.  Якщо у 2017 році цей показник складав 10 млрд гривень, то у 2018 році він зріс до 11 млрд грн.

У грудні 2018 року платникам було відшкодовано 10,1 млрд грн.

Нагадаємо, що відшкодування податку на додану вартість відбувається автоматично та прозоро, що позбавляє будь-яких можливостей для маніпуляції з цим процесом. Протягом 2018 року  майже 80% заявлених до повернення сум відшкодовувалися протягом місяця за результатами камеральних перевірок.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури забезпечили відшкодування бюджету збитків, завданих одним із теплопостачальних комунальних підприємств.

В рамках розслідування кримінального провадження було встановлено, що посадові особи даного комунального підприємства, яке упродовж опалювального сезону 2017 року постачало населенню теплоенергію, податок на додану вартість в сумі 34,6 млн грн з отриманої від споживачів оплати, до бюджету умисно не сплатили.

Завдяки заходам, вжитим в ході слідства, завдана державі шкода відшкодована в повному обсязі. У зв’язку з цим судом буде вирішено питання про звільнення підозрюваної від кримінальної відповідальності.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат