Форум Саакашвили в Днепропетровске спровоцировал парковочный бедлам (ФОТО)

21.03.2016 11:51

20 марта в Днепропетровске состоялся Антикоррупционный форум, в котором приняли участие губернатор Одесской области Михаил Саакашвили, народные депутаты Сергей Лещенко, Оксана Залищук, Мустафа Найем и др. Мероприятие спровоцировало настоящий парковочный бедлам возле ДК «Металлург», где проводилось.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал активист Сети ОПОРА Денис Давыдов, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Антикоррупционеры приехали бороться за одинаковые правила для всех. И перегородили тротуары, пешеходные переходы. Среди них и машины правоохранителей», - отметил он.

Читайте также: Экс-депутат горсовета призвал днепропетровчан разоблачать полицейских.

По словам Давыдова, на место парковочного беспорядка он вызывал полицию, но это ничего не дало.

«С 18:38 до окончания форума в 20:45 я не видел ни одного патрульного, который бы отреагировал на мой вызов и начал разбираться с нарушителями. Также не получил ни одного звонка, хотя, как известно, патрульные звонят, приехав на место вызова», - рассказал общественник.

Читайте также: Студентов Днепропетровска сводили на экскурсию в полицию (ФОТО).

Фото: Денис Давыдов.

 

 

Комментарии
свидомый
21.03.2016
Да самая большая проблема в стране это парковка на форуме Саакашвили а минимальная зарплата в стране 50 баксов это НОРМА и никто об этом не пишет, воруют из бюджета разные ублюдки миллиардами просто а наши ЖУРНАЛИСТЫ молчать че та. Зато носок заправленный в штанину новость номер один
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет