Форум Саакашвили в Днепропетровске спровоцировал парковочный бедлам (ФОТО)

21.03.2016 11:51

20 марта в Днепропетровске состоялся Антикоррупционный форум, в котором приняли участие губернатор Одесской области Михаил Саакашвили, народные депутаты Сергей Лещенко, Оксана Залищук, Мустафа Найем и др. Мероприятие спровоцировало настоящий парковочный бедлам возле ДК «Металлург», где проводилось.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал активист Сети ОПОРА Денис Давыдов, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Антикоррупционеры приехали бороться за одинаковые правила для всех. И перегородили тротуары, пешеходные переходы. Среди них и машины правоохранителей», - отметил он.

Читайте также: Экс-депутат горсовета призвал днепропетровчан разоблачать полицейских.

По словам Давыдова, на место парковочного беспорядка он вызывал полицию, но это ничего не дало.

«С 18:38 до окончания форума в 20:45 я не видел ни одного патрульного, который бы отреагировал на мой вызов и начал разбираться с нарушителями. Также не получил ни одного звонка, хотя, как известно, патрульные звонят, приехав на место вызова», - рассказал общественник.

Читайте также: Студентов Днепропетровска сводили на экскурсию в полицию (ФОТО).

Фото: Денис Давыдов.

 

 

Комментарии
свидомый
21.03.2016
Да самая большая проблема в стране это парковка на форуме Саакашвили а минимальная зарплата в стране 50 баксов это НОРМА и никто об этом не пишет, воруют из бюджета разные ублюдки миллиардами просто а наши ЖУРНАЛИСТЫ молчать че та. Зато носок заправленный в штанину новость номер один
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю