Форум Саакашвили в Днепропетровске спровоцировал парковочный бедлам (ФОТО)

21.03.2016 11:51

20 марта в Днепропетровске состоялся Антикоррупционный форум, в котором приняли участие губернатор Одесской области Михаил Саакашвили, народные депутаты Сергей Лещенко, Оксана Залищук, Мустафа Найем и др. Мероприятие спровоцировало настоящий парковочный бедлам возле ДК «Металлург», где проводилось.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал активист Сети ОПОРА Денис Давыдов, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Антикоррупционеры приехали бороться за одинаковые правила для всех. И перегородили тротуары, пешеходные переходы. Среди них и машины правоохранителей», - отметил он.

Читайте также: Экс-депутат горсовета призвал днепропетровчан разоблачать полицейских.

По словам Давыдова, на место парковочного беспорядка он вызывал полицию, но это ничего не дало.

«С 18:38 до окончания форума в 20:45 я не видел ни одного патрульного, который бы отреагировал на мой вызов и начал разбираться с нарушителями. Также не получил ни одного звонка, хотя, как известно, патрульные звонят, приехав на место вызова», - рассказал общественник.

Читайте также: Студентов Днепропетровска сводили на экскурсию в полицию (ФОТО).

Фото: Денис Давыдов.

 

 

Комментарии
свидомый
21.03.2016
Да самая большая проблема в стране это парковка на форуме Саакашвили а минимальная зарплата в стране 50 баксов это НОРМА и никто об этом не пишет, воруют из бюджета разные ублюдки миллиардами просто а наши ЖУРНАЛИСТЫ молчать че та. Зато носок заправленный в штанину новость номер один
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат