Фирма, выигравшая тендер на проведение Дня города, создана за 5 дней до начала конкурса

08.09.2017 18:45

КП «Организационно-аналитическая служба» Днепровской городской совета 18 августа по результатам тендера заказало ООО «Праздничный микс» услуги по организации и проведению мероприятия «День города» по 3,61 млн грн. Об этом стало известно из данных системя «Прозорро» сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на «Наші Гроші».

Подрядчик 9 сентября организует на Фестивальном причале (Сичеславская набережная) выступления Верка Сердючки, артиста Alekseev и кавер-группы с техническим обеспечением и двумя ведущими. Также у Днепровского государственного цирка проведут «Караоке на майдане» с участием Игоря Кондратюка. Кроме того, в 21:00 состоится фуршет на 150 человек.

Цена сделки включает выполнение райдеров, сувениры, декоративное оформление.

Заказчик не опубликовал в составе договора подробную смету, поэтому стоимость выступлений артистов неизвестна, как и остальные статьи расходов.

Первичные предложения победителя и единственного конкурента ООО «Событие Эвент» составляли ожидаемой стоимости закупки в 3,65 млн грн. Но во время аукциона фирма «Праздничный микс» снизила цену на процент, что и стало формальной экономией на тендере.

Днепровский «Праздничный микс», созданный 12 июля, то есть за пять дней до объявления тендера, принадлежит Лилии Коскор. В свое время она возглавляла Красногвардейскую районную в Днепре организацию политической партии «Союз Левых Сил». А в 2015 году была координатором проекта «Kozak Worldwide Travel», организованного ООО продюсерское объединение «Действие» Андрея Букача.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю