Фининспекция проверила горсовет и КП Днепропетровска. Нарушения на 160 млн грн

03.02.2015 12:57

За прошлый 2014 год фининспекция нашла нарушения в горсовете и коммунальных предприятиях Днепропетровска на сумму в 160, 877 млн грн. При этом было проведено 42 проверки.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«За 2014 год фининспекция провела 42 проверки горсовета, его исполнительных органов и коммунальных предприятий. В результате было установлено финансовых нарушений на сумму 160 млн 877 тыс грн. Приличная такая сумма. Интересно, что получить копии актов 42 штуки возможно, если оплатить счет в 2 015 гривен, ведь это 1 655 страниц.

Дороговато конечно, но на какие затраты не пойдешь ради новых знаний, ведь каждый акт это кладезь интереснейшей информации об "эффективной" деятельности коммунальных предприятий и органов горсовета в течении года на благо территориальной громады», - заявил днепропетровский депутат Сергей Жуков на своей странице в соцсети.

По данным фининспекции, выявленные нарушения привели к финансовым и материальным потерям 154,810 млн грн.

Читайте также: Люди должны понимать, как можно контролировать чиновников, - Селин

 

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю