Філатов запросив представників української діаспори приєднатися до своєї команди

22.08.2017 19:00

Борис Філатов запросив представників української діаспори приєднатися до своєї команди, щоб разом зробити Дніпро європейським містом.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу міськради.

У Дніпрі триває Форум української молоді діаспори. Конгрес зібрав понад 700 діаспорян і представників українських молодіжних організацій. 22 серпня учасники форуму з понад 20 країн світу, а також поважні гості, серед яких – українські та закордонні міністри й бізнесмени, зібралися в театрі імені Тараса Шевченка. Форум відкрив міський голова Дніпра Борис Філатов.

У своїй промові очільник міста наголосив: Дніпро почав змінюватися на краще, й одним із вагомих доказів цього є міжнародна довіра.

«Зараз нам дуже потрібна ваша підтримка, досвід і вміння налагоджувати ділові відносини. Допоможіть нам, і ви не пошкодуєте. Адже тут, у Дніпрі, ми звикли працювати на результат», – зазначив Борис Філатов.

Міський голова розповів учасникам форуму про новий формат роботи мерії, який нині запроваджує його команда. Головні принципи – це прозорість та безкомпромісна позиція щодо недобросовісних посадовців.

Очільник Дніпра також згадав, як за часів своєї журналістської діяльності неодноразово спілкувався з представниками української діаспори у різних країнах світу.

Найемоційнішим моментом виступу стало питання, яке Борис Філатов поставив учасникам зібрання.

«Чи готовий хтось із вас повернутися сюди з сім'ями, щоб розбудовувати Україну? А ми це робимо щодня. І сподіваємося на вашу участь. Хочемо, щоб у вас з'явилося бажання жити в цій країні. Можливо, хтось із присутніх у цій залі в майбутньому стане працівником нашої мерії або навіть міським головою. Ласкаво просимо», – сказав мер Дніпра.

Зазначимо, що Форум української молоді діаспори проходитиме з 21 до 26 серпня. Разом із українською молоддю та експертами діаспоряни обговорюватимуть питання залучення інвестицій, євроінтеграційні процеси та молодіжну політику.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю