Филатов вышел из отпуска и рассказал о своих планах

05.09.2017 17:12

Мэр Днепра Борис Филатов вышел из отпуска и поделился своими планами на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Вернулся из отпуска.

Сижу, думаю как:

сбалансировать бюджет,
повысить доходную часть,
оптимизировать расходы,
привлечь инвестиции,
включить в городскую черту близлежащие поселки,
побороть массовые хищения коммунального имущества и вандализм,
победить диспропорции на рынке труда, 
ликвидировать райсоветы и заменить их тремя префектурами,
создать рабочие места,
что делать с проклятой экологией :( и отрицательной демографией, 
конкурировать с другими миллионниками,
улучшить разрушенную инфраструктуру,
сократить энергопотребление,
поднять людям зарплаты ( хоть бюджетникам ), 
реформировать городскую медицину,
каких аналитиков нанять минимум на 5-летнее планирование,
И КОГДА ВСЕ ЭТО ЗАКОНЧИТСЯ?", - говорится в сообщении мэра.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Олег
06.09.2017
Благодаря его труду, пол года езжу в обход "нового моста", накатывая каждый день лишних 25 км. А воз и ныне там. Конца работ и не видно. Может вы Надя со своим мэром возместите мне затраты по бензину и другим жителям Днепра? 50 литров в месяц - 1300 грн. Плюс затраченное время на объезд, пробки, нервы. А сколько из-за этого ДТП.
Надежда Крайняк
06.09.2017
Мэр трудяга, вникает и старается решить массу проблем, любит свой город. Мы должны помогать и поддерживать нашего Мзра.
Гога
05.09.2017
А когда из отпуска выйдут рабочие и продолжат ремонт половины моста? Про начало ремонта второй половины даже заикаться боюсь... Мыслитель, млеать...
Олег
05.09.2017
пока сидел думал, пришло время второму отпуску.
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування (далі – ПН/РК) в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) контролюючий орган протягом операційного дня надсилає (в електронній формі у текстовому форматі) в автоматичному режимі платнику ПДВ квитанцію про зупинення реєстрації ПН/РК. Така квитанція є підтвердженням зупинення такої реєстрації (п. 12 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року         № 117 зі змінами (далі – Порядок № 117)

У квитанції про зупинення реєстрації ПН/РК зазначаються, зокрема, пропозиція щодо надання платником ПДВ пояснень та копій документів, необхідних для прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН (п. 13 Порядку № 117).

Пунктом 16 Порядку № 117 передбачено, що письмові пояснення та копії документів, зазначених у п. 14 Порядку № 117, платник ПДВ подає до  ДФС України (далі – ДФС) в електронній формі засобами електронного зв’язку, визначеними ДФС.

Пояснення та копії документів подаються у вигляді Повідомлення про подання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрацію яких зупинено (далі – Повідомлення).

Чинним законодавством не передбачено виправлення помилок у Повідомленні.

При отриманні платником ПДВ квитанції про неприйняття документу, такий платник має право надіслати Повідомлення з правильними даними.

 

Подробнее

Заповнити анкету і взяти учать у проекті можуть активні жителі територіальних громад, члени громадських ініціатив, представники ОМС чи політичних сил, представники регіональних засобів масової інформації, підприємці тощо.

Подробнее

Єдиний в Україні науковий і вищий консультативний заклад з медико-соціальних питань людей з особливими потребами в Дніпрі, який має майже сторічний досвід успішної роботи, опинився під загрозою знищення через відсутність фінансування, а його працівники не отримують зарплату. Про це повідомив народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка під час брифінгу в парламенті.

Подробнее

Лідер Руху «Справедливість», кандидат у президенти Валентин Наливайченко наполягає на необхідності скасування можливості обрання запобіжного заходу у вигляді грошової застави для осіб, які підозрюються у корупційному злочині.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат