Филатов вышел из отпуска и рассказал о своих планах

05.09.2017 17:12

Мэр Днепра Борис Филатов вышел из отпуска и поделился своими планами на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Вернулся из отпуска.

Сижу, думаю как:

сбалансировать бюджет,
повысить доходную часть,
оптимизировать расходы,
привлечь инвестиции,
включить в городскую черту близлежащие поселки,
побороть массовые хищения коммунального имущества и вандализм,
победить диспропорции на рынке труда, 
ликвидировать райсоветы и заменить их тремя префектурами,
создать рабочие места,
что делать с проклятой экологией :( и отрицательной демографией, 
конкурировать с другими миллионниками,
улучшить разрушенную инфраструктуру,
сократить энергопотребление,
поднять людям зарплаты ( хоть бюджетникам ), 
реформировать городскую медицину,
каких аналитиков нанять минимум на 5-летнее планирование,
И КОГДА ВСЕ ЭТО ЗАКОНЧИТСЯ?", - говорится в сообщении мэра.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Олег
06.09.2017
Благодаря его труду, пол года езжу в обход "нового моста", накатывая каждый день лишних 25 км. А воз и ныне там. Конца работ и не видно. Может вы Надя со своим мэром возместите мне затраты по бензину и другим жителям Днепра? 50 литров в месяц - 1300 грн. Плюс затраченное время на объезд, пробки, нервы. А сколько из-за этого ДТП.
Надежда Крайняк
06.09.2017
Мэр трудяга, вникает и старается решить массу проблем, любит свой город. Мы должны помогать и поддерживать нашего Мзра.
Гога
05.09.2017
А когда из отпуска выйдут рабочие и продолжат ремонт половины моста? Про начало ремонта второй половины даже заикаться боюсь... Мыслитель, млеать...
Олег
05.09.2017
пока сидел думал, пришло время второму отпуску.
Последние записи в блогах

Підрозділами ГУВБ упродовж  січня-квітня 2019 року вжито низку організаційних і практичних заходів, спрямованих на упередження, виявлення та припинення правопорушень у сфері службової діяльності працівників ДФС.

Протягом січня-квітня 2019 року за фактами вчинення посадовими особами органів доходів і зборів корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, органами досудового розслідування розпочато 84 кримінальні провадження, з них 53 – за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  внутрішньої безпеки, працівникам органів Державної фіскальної служби України оголошено 24 повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, 4 особи судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

Впродовж звітного періоду за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 33 адміністративні протоколи про скоєння корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією, за якими одну особу визнано винною у вчиненні адміністративних правопорушень.  

Для упередження правопорушень у сфері службової діяльності та порушень трудової дисципліни з боку працівників органів доходів і зборів підрозділами ГУВБ активізовано профілактичну роботу у розрізі як внутрішніх, так і зовнішніх комунікацій.

Важливе значення надається інформуванню громадськості про заходи, що вживаються Державною фіскальною службою у сфері протидії корупції.

 З цією метою, зокрема, на веб-порталі ДФС розміщується інформація про результати діяльності фіскальної служби у напрямі протидії корупції, у періодичних виданнях, на радіо та телебаченні опубліковуються і розміщуються статті та інші матеріали із зазначеної тематики.

 

Подробнее

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет