Филатов выразил свое возмущение новостями о «долларе по 100»

20.12.2016 13:18

Городской голова Днепра Борис Филатов на своей странице в Фейсбук резко негативно высказался относительно того, что пишут в соцсетях после национализации "Приватбанка".

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Ленту невозможно читать.

Взрослые и, в принципе, разумные люди, пишут такое, что невозможно натянуть себе на голову.

Об убийстве посла и начале третьей мировой. О долларе по 100. О том, что Порошенко украл себе ПриватБанк. О боях на Светлодарской дуге как способе перевести внимание народа. О сговоре Путина и Эрдогана. О том, что ИГИЛ нападет.

Что скоро мы все умрем.

Не надейтесь. Вы все умрете не скоро.

Будете еще мучаться долго и счастливо.

И писать очередную чушь в фейсбуке, которую прочтут ваши внуки", - написал он.

Читайте также: Шлапак должен переехать жить в «Приватбанк», чтобы удержать ситуацию, - эксперт

 

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Василий
20.12.2016
Почему в Днепре газ для отопления очень низкого качества и квартплата выросла в четверо а услуг кроме дворника не было и нет-?
Последние записи в блогах

Заповнити анкету і взяти учать у проекті можуть активні жителі територіальних громад, члени громадських ініціатив, представники ОМС чи політичних сил, представники регіональних засобів масової інформації, підприємці тощо.

Подробнее

Єдиний в Україні науковий і вищий консультативний заклад з медико-соціальних питань людей з особливими потребами в Дніпрі, який має майже сторічний досвід успішної роботи, опинився під загрозою знищення через відсутність фінансування, а його працівники не отримують зарплату. Про це повідомив народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка під час брифінгу в парламенті.

Подробнее

Лідер Руху «Справедливість», кандидат у президенти Валентин Наливайченко наполягає на необхідності скасування можливості обрання запобіжного заходу у вигляді грошової застави для осіб, які підозрюються у корупційному злочині.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат