Филатов увеличил средства на чиновников, но урезал на больницы, -Начарьян

12.12.2016 10:48

Об этом в прямом эфире 11 канала заявила руководитель фракции Оппозиционного Блока в горсовете Днепра Наталья Начарьян. «В бюджете Днепра на 2017 год Филатов значительно увеличил затраты на содержание своего раздутого чиновничьего аппарата. И при этом подконтрольные ему депутаты уменьшили финансирование на больницы, в которых оказывают медицинскую помощь жителям Днепра».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу политической силы.

Наталья Начарьян отметила: «При принятии городского бюджета Филатов сократил затраты на городские больницы второго уровня (стационары, поликлиники, больницы) на 15% (на 184 млн грн) по сравнению с проектом (было 1,35 млрд грн, стало 1.1 млрд грн.)».

Ситуация усугубляется еще и тем, что сессия Днепропетровского облсовета в бюджете на 2017 также не предусмотрела соответствующих сумм на финансирование медицинских учреждений Днепра. А финансирование из госбюджета покрывает только зарплаты медицинскому персоналу. При этом приобретение медикаментов, затраты на коммунальные услуги, ремонты, питание пациентов должны покрываться городом.

Наталья Начарьян заявила: «Для того чтобы горожанам было гарантирован должный уровень медицинской помощи, фракция Оппозиционного Блока требует:

- полный отчет профильного заместителя городского голова департамента за 2016 год;

- презентацию программ в сфере здравоохранения на 2017 год».

Напомним, что вторая бюджетная сессия горсовета Днепра может состояться 21 декабря 2016 года. И в порядок дня уже внесены проекты изменений в бюджет.

Ранее, на сессии горсовета Днепра 1 декабря 2016 года депутаты фракции Оппозиционного Блока назвали бюджет, принятый подконтрольными Филатову депутатами антинародным бюджетом разворовывания. При этом оппозиционеры покинули сессионный зал в знак протеста против антинародных решений и коррупционных схем городского головы.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Политическая партия "Оппозиционный блок"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю