Филатов раскритиковал инициативу днепровского БПП

16.02.2017 09:13

Городской голова Борис Филатов на своей странице в Фейсбук раскритиковал инициативу фракции БПП в Днепровском горсовете по осуждению блокады с оккупированными территория Донецкой и Луганской областей.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Когда я сегодня вижу слившихся в едином порыве депутатов горсовета (кроме «Укропа» и «Самопомощи»), голосующих «за поддержку партии и правительства», то понимаю, что в их воззваниях против блокады мало правды.

Я вообще считаю, что в любых воззваниях мало правды.

Не дело местных советов клясться в «любви-нелюбви» к Президенту или правительству. Не дело территориальных громад по указанию политиков выражать свою позицию в отношении госбезопасности или обороны.

Это скользкий путь. И те городские депутаты, которые хотят выслужиться перед Киевом, должны его понимать. И Киев должен это понимать.

Ведь те, кто любят служить, очень часто меняют хозяев.

Мы должны решать местные проблемы, а не «колебаться вместе с линией партии».

Любой. Хоть БПП. Хоть «Укроп», - написал мэр Днепра.

Читайте также: Горсовет Днепра определился с позицией по торговой блокаде Донбасса

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Политическая партия "Самопомощь"
Подробнее
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Политическая партия "УКРОП"
Подробнее
Комментарии
Гость
16.02.2017
устроили для людей настоящий ад и ведут дебаты...что лучше...хорошо. когда у людей есть тепло в домах. деньги и отдых достойный...и люди должны жить дружно и уважать мнение и решение других. а не навязывать свое...
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю