В горсовете прокомментировали снос Игренского рынка

16.08.2017 11:15

Ночью в Днепре снесли несуществующий по документам рынок на Игрени. Начальник управления рекламы горсовета Днепра Руслан Мороз поспешил разъяснить ситуацию с рынком.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Разве кто-то спорит с тем, что на ж/м Игрень нужен рынок?

Введу вас немного в курс дела, этой истории уже не один год. Как такового, рыночного объекта «Игренский рынок» не существует. В прошлом году было зарегистрировано ООО «Игренский рынок», но все прекрасно понимают, что любой гражданин нашей страны может зарегистрировать хоть ООО «Галактика», но это не даст ему права владеть и распоряжаться галактикой.

Далее, этим ООО был куплен разваленный туалет и пара прилавков (как они были узаконены как «недвижимость» это отдельный вопрос) и на основании этого... Была перекрыта забором целая улица и затеяно строительство огромного ангара площадью 900 с лишним квадратов без единого разрешительного документа на строительство.

При этом хозяин рынка оббежал все кабинеты горсовета и поклялся, что возьмет землю в аренду и будет платить арендную плату в бюджет города. Я еще тогда слабо поверил его обещаниям, но ладно. Дали человеку время на оформление аренды и даже не стали придираться к тому что там уже вовсю собирались деньги за торговые места.

Однако человек не стал изобретать велосипед и пошел старым путем – не оформляя землю, пользоваться ей и продолжать собирать с торговцев кеш (наличку).

Более того, надеясь на то, что он вхож в определенные кабинеты горсовета и облсовета, начал за просто так возводить там тот самый огромный крытый ангар, без разрешения на начало строительных работ, без согласования с сетями, и самое главное – без аренды земли! Очевидно надеясь, что потом быстренько удастся узаконить недвижимость через суд.

А теперь вопрос, перекрыть улицу, годами косить денег с торговцев на основе понятийного права и не платить ни копейки в город, выстроить посреди проезжей части ангар под тысячу квадратов - можно?» – написал он.

Комментарии
станислав
18.03.2018
правильно сделали я столкнулся с этими арендаторами так звано
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що  Законом України від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» підрозділ 2 розділу ХХ Податкового кодексу України (далі – ПКУ) доповнено новим п. 69, згідно з  яким тимчасово, до 1 квітня 2019 року, податкові зобов’язання з податку на додану вартість, що виникли у постачальника електричної енергії на дату отримання від покупця попередньої оплати за електричну енергію, фактичне постачання якої здійснюватиметься новим постачальником електричної енергії, у тому числі постачальником універсальних послуг, підлягають коригуванню на дату перерахування постачальником електричної енергії грошових коштів, отриманих від покупця  як попередня оплата, новому постачальнику електричної енергії на підставі розрахунку коригування до податкової накладної, складеного та зареєстрованого в Єдиному реєстрі податкових накладних у загальному порядку, визначеному ПКУ.

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури ліквідували підпільний цех з незаконного виробництва алкоголю та зупинили його реалізацію.

В рамках проведення операцій «Акциз –2019», «Рубіж», «Мережа» та розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 204 КК України було встановлено групу осіб, які організували масове виробництво та збут фальсифікованого алкоголю в одному з міст області.

Підпільний цех розміщувався в гаражному боксі на території одного з обслуговуючих кооперативів міста. Виготовлення фальсифікату здійснювалось шляхом змішування етилового спирту з водою. При цьому для покращення «якості» та збільшення «асортименту» товарів використовувались харчові смако-ароматичні барвники з ароматизаторами.

Отриманий таким чином товар розливали у пластикову тару різних об’ємів (5, 6 та 10 л.) та продавали через низку спеціалізованих сайтів у мережі Інтернет та месенджери, а також через підконтрольну роздрібну мережу продовольчих магазинів міста.

За результатами обшуків, проведених у підпільному цеху з незаконного обігу вилучено 1 тис. 750 літрів спирту, розлитого у пластикові бочки, 2 тис. 550 літрів фальсифікованого алкоголю, розлитого у пластикові пляшки, загальною вартістю майже 1,2 млн. грн., а також порожню пластикову тару.

За результатами обшуків, проведених в місцях збуту фальсифікату із незаконного обігу вилучено та арештовано підакцизних ТМЦ на загальну суму майже 4,2 млн. грн., у т.ч. більше 2 тис. літрів фальсифікованих алкогольних напоїв та106 тис. 539 пачок тютюнових виробів вартістю понад 3,7 млн. грн.

Вилучені підакцизні товари передані на відповідальне зберігання.

Триває слідство.

 

Подробнее

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!»

Подробнее

Протягом 2018 року платникам було відшкодовано 131,7 млрд грн податку на додану вартість. Це на 9,7%, або на 11,6 млрд грн. більше, ніж у 2017 році. У 2017 році платникам було повернуто 120,1 млрд грн.

На 10%, або на 1 млрд грн. зросла у минулому році і середньомісячна сума відшкодування ПДВ.  Якщо у 2017 році цей показник складав 10 млрд гривень, то у 2018 році він зріс до 11 млрд грн.

У грудні 2018 року платникам було відшкодовано 10,1 млрд грн.

Нагадаємо, що відшкодування податку на додану вартість відбувається автоматично та прозоро, що позбавляє будь-яких можливостей для маніпуляції з цим процесом. Протягом 2018 року  майже 80% заявлених до повернення сум відшкодовувалися протягом місяця за результатами камеральних перевірок.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат