Филатов прокомментировал историю с львовским мусором в Днепре

17.03.2017 10:18

Городской голова Борис Филатов заявил, что львовский мусор был пойман в области, а значит, он (Филатов – ред.) никакого отношения к области не имеет.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Мы говорим, что мы одна страна.

Но все без исключения, от «Оппоблока» до «Укропа», воюем с львовским мусором.

От Ужгорода до Северодонецка.

Я не оправдываю львовские власти», - написал он.

Напомним, что вчера, 16 марта, на Донецком шоссе были остановлены фуры с львовскими номерами. Активисты написали на  грузовиках «Львовский мусор едет домой» и «Садовой, привет из Днепра».

Напомним, что летом в Днепр завезли около 9 тыс. тонн львовского мусора.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
патриот
17.03.2017
через Донбасс тот мусор и в Ростов
Садовой
17.03.2017
Спасибо, Борис. Мусор ннада?
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось