Филатов прокомментировал историю с львовским мусором в Днепре

17.03.2017 10:18

Городской голова Борис Филатов заявил, что львовский мусор был пойман в области, а значит, он (Филатов – ред.) никакого отношения к области не имеет.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Мы говорим, что мы одна страна.

Но все без исключения, от «Оппоблока» до «Укропа», воюем с львовским мусором.

От Ужгорода до Северодонецка.

Я не оправдываю львовские власти», - написал он.

Напомним, что вчера, 16 марта, на Донецком шоссе были остановлены фуры с львовскими номерами. Активисты написали на  грузовиках «Львовский мусор едет домой» и «Садовой, привет из Днепра».

Напомним, что летом в Днепр завезли около 9 тыс. тонн львовского мусора.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
патриот
17.03.2017
через Донбасс тот мусор и в Ростов
Садовой
17.03.2017
Спасибо, Борис. Мусор ннада?
Последние записи в блогах

І це назва не просто територіальної одиниці, в цій назві - «сіль» Січеславського краю. Бо вона пронизана духом цієї землі, духом вільного козацтва п’ятьох СЛАВетних СІЧей!

Подробнее

Промова Валентин Наливайченко на з'їзді Руху "Справедливість" 3 січня.

Про основні кроки для відновлення справедливості в Україні. Рішуче наведемо порядок!

#Справедливість #Чесність #Відповідальність

Подробнее

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат