Филатов призывает днепровских нардепов не голосовать за грабительский проект

27.09.2017 16:30

Днепровский городской голова обратился к народным депутатам с Днепра с требованием не голосовать за проект бюджета Украины на следующий год. По его словам, он будет стоить городу более 1,28 млрд грн.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу горсовета.

«Если вы проголосуете за сегодня предложенный проект госбюджета-2018, то можете больше не обращаться ко мне за помощью», - написал Борис Филатов на своей странице в социальной сети Facebook 27 сентября.

По мнению городского головы, предложенный проект госбюджета является грабительским и может существенно навредить реформе децентрализации.

«Такая «децентрализация» обойдется городу в минус миллиард двести восемьдесят миллионов гривен по сравнению с 2017 годом», - подчеркнул Борис Филатов.

Вместо этого, руководитель Днепра призвал народных избранников рассмотреть инициативы, регулирующих работу парковок.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее

Результати соціологічного дослідження, проведеного Американським Міжнародним Республіканським Інститутом (IRI), демонструють бажання українців змінити існуючу політичну верхівку країни, а також зміцнення позицій нових проєвропейських політичних сил та лідерів, серед яких і Валентин Наливайченко зі своєю командою.

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось