Филатов призвал депутатов «не позорить городскую власть»

13.04.2016 10:17

На сессии горсовета, которая проходит в Днепропетровске сегодня, городской голова Борис Филатов обратил внимание на этическое поведение депутатов. Он попросил депутатов не оскорблять друг друга и не позорить городскую власть.

Об этом Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» стало известно на сессии горсовета.

«Вы встречаетесь на комиссиях, общаетесь там, делаете разные предложения, в том числе и стоящие, а потом в соцсетях обзываете друг друга «трупами». Я прошу городскую комиссию по этике обратить на это внимание. Вы представляете городскую власть, так ведите себя достойно», - сказал мэр.

Читайте также: Кого Борис Филатов включил в новый состав исполкома.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю