Філатов представив відповідальних за медицину у Дніпропетровську

02.03.2016 13:00

Міський голова Борис Філатов на підсумковій колегії департаменту охорони здоров’я представив громадськості Олексія Григорука – свого заступника с питань охорони здоров’я та Євгенію Дидятковську – голову комісії міськради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та міжнародних зв’язків.

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»  з посиланням на прес-службу міськради.

Олексій Григорук повідомив, що буде створено робочу групу, яка оцінюватиме підсумки проведеної реформи галузі - оцінюватимемо і звішуватимемо позитивні та негативні сторони для того, щоб покращити і максимально наблизити до дніпропетровців надання медичних послуг

Євгенія Дитятковська зауважила, що реформа, яку реалізовували у медичній сфері наробила чимало біди. Зміни ускладнили не лише роботу лікарів, а й життя пацієнтів.  

«Ми маємо зробити так, щоб пацієнт, звернувшись до поліклініки, вийшов звідти з діагнозом і отримав правильне лікування. Сьогодні це проблема. Після реформи пацієнт має бігти до сімейного лікаря в одне місце, за консультацією в інше», - сказала вона.

Читайте также: У мэра Днепропетровска будет 6 заместителей.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю