Филатов посоветовал общественникам заняться вандалами

30.03.2017 16:47

Городской голова Днепра Борис Филатов посоветовал общественным активистам, которые "стали возмущаться его отношению к "гражданскому обществу", заняться перевоспитанием вандалов.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Лучше направьте свои усилия на перевоспитание мразей, которые жгут листву, выкапывают цветы, режут кабеля и крадут люки.

Или, например, портят фломастерами коды в трамваях, чтобы нельзя было использовать электронный билет", - написал он.

Напомним, что в одном из недавних постов в Фейсбук Борис Филатов написал, что ему, вместо серьезных дел, приходится "объяснять местным кретинам из активистов необходимость загранкомандировок". Эти слова мэра вызвали бурю возмущения среди общественников в Фейсбук.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Катерина
01.04.2017
Увидела подготовленный к краже кабель, вызвала полицию. Приехали, кабель увидели, повздыхали и уехали. А через день в лесопосадке увидела тот же кабель, но уже порубанный. Нужно было бабу с берданкой возле него поставить? Или самой - не идти на работу, а 70 метров кабеля охранять?
Виктор
31.03.2017
На счет люков и кабелей. Это как раз не к активистам,а непосредственно к мэру. Закрыть пункты приема металла. Все они работают нелегально. А то МАФы мы закрываем на раз, а здесь кишка тонка, потому, что крышуют эти пункты бандюки и мусора, а вам платят мзду. Если бы нигде не принимали лом черных и цветных металлов, то никто бы и не крал люки и кабеля. Работают там наркоманы и алкоголики, и такие же им лом носят. Днепр больше всех в Украине продает металлолома.
Фетис
31.03.2017
Бычара! Научись нормально и культурно излагать свои мысли. Мы живем в цивилизованном обществе, где уже мат не есть круто. Иди ты застрал в 90х?
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю