Филатов посоветовал депутатам горсовета заняться канализацией

21.02.2017 13:43

Мэра Днепра Бориса Филатова возмутил проект решения сессии, согласно которому депутатам предлагают принять очередное воззвание к руководству страны относительно торговой блокады Донбасса и признания России оккупантом.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Очередной депутат зарегистрировал на сайте Днепрсовета очередное воззвание к центральным органам власти. О признании России оккупантом Донбасса.

До этого депутаты полдня ругались "за" и "против" блокады. Причем БПП объединилась в голосовании с "Оппоблоком", а "Укроп" с "Самопомощью". При этом нашелся один депутат, который проголосовал и "за" блокаду и "против" нее. Наверное, не разобрался, бедолага.

А еще раньше депутаты приняли штук 20 воззваний к Президенту, премьеру и ВР. На разные темы и по разным поводам.

Ни на одно воззвание ответ не получен.

А я вам, коллеги, честно скажу. Открыто и, может, обидно.

Вы себя не переоценивайте. Вы, хорошие ребята, но подавляющее большинство из вас заехало во власть на партийных рейтингах, узнаваемости лидеров и чужих деньгах.

И никому в Киеве ваши жалкие потуги и саморефлексия особо не интересны.

Вы не воззвания Пётру Алексеевичу пишите, а городом занимайтесь.

Завели манеру корчить из себя политиков планетарного масштаба.

Вместо того, чтобы в депутатские комиссии и на сессию ходить.

И своим тупоголовым начальникам из партийных столичных офисов тоже передайте, что вас горожане будут любить не за "письма в "Спортлото", а за то, что старикам у себя на округе помогаете.

Займитесь лучше канализацией», - написал он.

Читайте также: Днепровский горсовет будет просить Порошенко признать Россию оккупантом

 

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Политическая партия "Самопомощь"
Подробнее
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Политическая партия "Оппозиционный блок"
Подробнее
Политическая партия "УКРОП"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Підрозділами ГУВБ упродовж  січня-квітня 2019 року вжито низку організаційних і практичних заходів, спрямованих на упередження, виявлення та припинення правопорушень у сфері службової діяльності працівників ДФС.

Протягом січня-квітня 2019 року за фактами вчинення посадовими особами органів доходів і зборів корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, органами досудового розслідування розпочато 84 кримінальні провадження, з них 53 – за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  внутрішньої безпеки, працівникам органів Державної фіскальної служби України оголошено 24 повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, 4 особи судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

Впродовж звітного періоду за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 33 адміністративні протоколи про скоєння корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією, за якими одну особу визнано винною у вчиненні адміністративних правопорушень.  

Для упередження правопорушень у сфері службової діяльності та порушень трудової дисципліни з боку працівників органів доходів і зборів підрозділами ГУВБ активізовано профілактичну роботу у розрізі як внутрішніх, так і зовнішніх комунікацій.

Важливе значення надається інформуванню громадськості про заходи, що вживаються Державною фіскальною службою у сфері протидії корупції.

 З цією метою, зокрема, на веб-порталі ДФС розміщується інформація про результати діяльності фіскальної служби у напрямі протидії корупції, у періодичних виданнях, на радіо та телебаченні опубліковуються і розміщуються статті та інші матеріали із зазначеної тематики.

 

Подробнее

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет