Филатов посоветовал БПП не ходить к нему ночью накануне сессии

16.03.2016 10:43

На сессии Днепропетровского горсовета городской голова Борис Филатов посоветовал члену фракции «БПП – Солидарность» Максиму Кучугуре не ходить к нему ночью накануне сессии, чтобы договориться о присоединении к коалиции.

Об этом Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» стало известно на сессии горсовета.

«Давайте договоримся о коалиционном большинстве раз и навсегда. Не будем ходить по ночам», - сказал мэр.

В ответ Максим Кучугура заявил, что лично с Филатовым не встречался уже давно, и может рассказать депутатам, где был вчера вечером.

Читайте также: На сессию Днепропетровского горсовета пускают в порядке живой очереди (ФОТО).

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю