Филатов пообещал «разобраться» с теми, кто собирает против него митинги

14.01.2017 10:07

Городской голова Днепра Борис Филатов на своей странице в Фейсбук прокомментировал митинг, который состоялся возле здания Днепропетровской облгосадминистрации 13 января.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Филатов отметил, что помнит многочисленные против него, когда на акции протеста выходили «воинствующие бабушки», «студенты за 100 грн» и т.д. Также мэр посоветовал организаторам таких мероприятий «не трогать ОГА», поскольку он очень любит это здание, с которым у градоначальника связано много воспоминаний. Борис Филатов посоветовал «оставить ДнепрОГА в покое» и заявил, что «разберется» с теми, кто собирает митинги против него.

Напомним, что 13 января состоялась акция протеста, в ходе которой митингующие потребовали от губернатора Валентина Резниченко прекратить действия мэра Днепра Бориса Филатова по демонтажу МАФов.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Волк
16.01.2017
А какая может быть логика у этих придурков???
лиса
14.01.2017
да. наш мер не ангел. но за 20лет впервые отремонтировали наш дом и положили асфальт на улице, а шоком была машина поливающая утром улицу. лучше чем было.
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю