Филатов пообещал корчевать, резать и сжигать незаконные МАФы

14.08.2017 10:00

Городской голова Днепра Борис Филатов заявил, что борьба с незаконными киосками продолжается и пригрозил предпринимателям, что будет МАФы «сносить, корчевать, резать и даже палить».

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Еду по городу. МАФы, МАФы, МАФы. Они плодятся как грибы. Мы сносим их с переменным успехом, но они не сдаются.

Господа владельцы, я все равно вас снесу, выкорчую, порежу и даже спалю. Не обижайтесь. Вам не помогут ни «крыши», ни купленные суды, ни профсоюзы, ни заказуха в прессе, ни вопли о «потере рабочих мест».

Я просто умею ждать. Долго. И время на моей стороне.

Я могу отступать или делать вид, что успокоился, но я просто умею ждать.

«Каждому овощу свой сезон» (с)

Не обижайтесь. А лучше вложите деньги в нормальную недвижимость.

Я честно предупредил», – написал мэр.

Заместитель мэра Яника Мерило в комментариях к посту напомнила, что все киоски можно наносить на интерактивную карту. На карте видно МАФы о которых знает департамент торговли, а если на карте нет отметки – надо подать жалобу.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Советник мэра Днепра
Подробнее
Комментарии
укр
14.08.2017
Почему не указывают ФИО владельцев мафов пусть народ знает героев отмороженных отморозков которым законы не писаны!
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет