Филатов пообещал корчевать, резать и сжигать незаконные МАФы

14.08.2017 10:00

Городской голова Днепра Борис Филатов заявил, что борьба с незаконными киосками продолжается и пригрозил предпринимателям, что будет МАФы «сносить, корчевать, резать и даже палить».

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Еду по городу. МАФы, МАФы, МАФы. Они плодятся как грибы. Мы сносим их с переменным успехом, но они не сдаются.

Господа владельцы, я все равно вас снесу, выкорчую, порежу и даже спалю. Не обижайтесь. Вам не помогут ни «крыши», ни купленные суды, ни профсоюзы, ни заказуха в прессе, ни вопли о «потере рабочих мест».

Я просто умею ждать. Долго. И время на моей стороне.

Я могу отступать или делать вид, что успокоился, но я просто умею ждать.

«Каждому овощу свой сезон» (с)

Не обижайтесь. А лучше вложите деньги в нормальную недвижимость.

Я честно предупредил», – написал мэр.

Заместитель мэра Яника Мерило в комментариях к посту напомнила, что все киоски можно наносить на интерактивную карту. На карте видно МАФы о которых знает департамент торговли, а если на карте нет отметки – надо подать жалобу.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Советник мэра Днепра
Подробнее
Комментарии
укр
14.08.2017
Почему не указывают ФИО владельцев мафов пусть народ знает героев отмороженных отморозков которым законы не писаны!
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю