Филатов оплачивает предательство «тушек», - депутат горсовета

30.03.2016 15:33

Депутат горсовета Вадим Рублевский заявил, что на сессии горсовета большинство Бориса Филатова выделило 2 млн грн предприятию депутата-тушки.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Большинство Филатова смогло выделить 2 млн  грн  на  программу развития предпринимательства и международного сотрудничества. Это откровенно коррупционная схема, потому что на самом деле эта программа прописана под одно единственное предприятие, подконтрольное депутату-тушке Царенко. Это региональное представительство Международной торгово-промышленной палаты», - пишет он.

В то же время во время сессии Вадим Рублевский отметил, что большинство отказалось поддержать программы Оппозиционного блока по помощи ветеранам Великой Отечественной и семьям при рождении ребенка.

Читайте также: Оппоблок не голосовал за бюджет Филатова, - Начарьян.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Политическая партия "Оппозиционный блок"
Подробнее
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Друг народа -власть
31.03.2016
Тушки или титушки все равно скоро власть загонит сама себья в гроб! Тарифы на коммуналку вызвали огромное озлобленние населения на власть и ждут очередного повышения с ненавистью в глазах и готовые разорвать в клочья власть ,так что на выбораз президента или ВР ни порошенко ни яценюк да и большинство депутатов не пройдут!!!
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет