Филатов недоволен сроками ремонта Нового моста

22.08.2017 14:15

Мэр Днепра Борис Филатов в интервью газете «День» заявил, что он недоволен сроками ремонта Нового моста.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«...Я недоволен сроками реализации и об этом говорю на всех совещаниях. Также неудовлетворен тем, что идет удорожание строительства. Подрядчики, как профессионалы, придумают массу отговорок. В чем-то они правы, так как никто не представлял истинное состояние моста. Это как луковица. Начинаешь чистить и когда доходишь до середины, то впечатление — страшное.

У меня есть обоснованные претензии к подрядчику — зачем они брались, не понимая, где точка входа, а где выхода. У них ответ, что этого никто знать не мог.

По срокам мне гарантировали, что в октябре запустят одну полосу с реверсивным движением, а в середине декабря полностью закончим мост, но без верхнего асфальтного покрытия. Окончательно заасфальтируем весной, при благоприятной погоде», – рассказал городской голова.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Кира
23.08.2017
Отдал 200 миллионов своим друзякам, потом отдал еще 70. Сроки затянуты, подводные работы никто не делает. Балки никто не то, что не меняет(как обещали), но даже не штукатурят. А теперь будем ждать до весны... Ворье офигело
Павел
22.08.2017
Надо было брать специализированную организацию по строительству мостов, тогда бы и проблем не было.
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет