Філатов – лідер за показником зростання підтримки серед мерів мегаполісів

13.07.2017 11:39

У червні цього року міський голова Дніпра Борис Філатов став лідером за показником зростання підтримки своєї діяльності з боку мешканців міста. Про це свідчать дані щомісячного соціологічного опитування жителів Києва, Харкова, Львова, Дніпра та Одеси, яке провів Центр досліджень і комунікацій компанії Active Group в рамках проекту «Міський омнібус».

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням напрес-службу міськради

Так, у перший місяць літа середньозважена оцінка роботи мера Дніпра піднялася з 3 до 3,3 бала. Зокрема, 32,2% дніпрян поставили меру 3 бали, ще 30% – 4 бали. Найвищі 5 балів Борис Філатов отримав від 13,4% містян. За даними Центру досліджень і комунікацій Active Group, червневий рейтинг мера Дніпра – найвищий з вересня 2016 року.

Водночас, як свідчить опитування, рейтинг міського голови Одеси Геннадія Труханова у червні збільшився на 0,2 бала, на третьому місці за рівнем зростання підтримки – мер Львова Андрій Садовий, а на четвертому – столичний очільник Віталій Кличко. А от оцінка діяльності Геннадія Кернеса, керівника Харкова, у червні знизилася на 0,3 бала.

У рамках дослідження в кожному місті щомісяця опитується не менше 1660 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,5%.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю