Фесенко:"Навряд чи Льовочкін домовлятиметься з Медведчуком"

15.09.2014 12:30

Вибори на Донбасі пройдуть лише на тих округах, які знаходяться під контролем України.
Про це у коментарі Gazeta.ua сказав політолог Володимир Фесенко.

"Думка про те, що вибори можна провести по всій території Донбасу виникла тиждень тому. Ця ідея обговорювалася. Але всі останні події, а також заява Юрія Луценка, свідчать про інше. Скоріше за все, вибори до ВР відбудуться лише на тих округах, які знаходяться під контролем України", - каже він.

Політолог також вважає, що "Опозиційний блок" має невеликі шанси потрапити до нової Верховної Ради.

"За партійними списками ця політична сила до ВР не пройде. По мажоритарних округах - має шанси. Так само як "регіонали" не братимуть учать у виборах партією. Але по округах дехто може пройти", - зауважив він.
За словами Фесенка, на Донбасі голосуватимуть за новий парламент ті, хто підтримував нинішню українську владу. "І вони підтримають або партію Порошенка, або Тігіпка", - вважає експерт і зазначає, що проблема "Опозиційного блоку" полягає в тому, що там немає яскравого харизматичного лідера. "Це суттєво знижує шанси на виборах", - каже Фесенко.

Також політолог виключає, що до виборчого списку "опозиціонерів" увійде Віктор Медведчук.

"Навряд чи Льовочкін домовлятиметься з Медведчуком. До того ж Медведчук для Донбасу чужий. Однак, спроби домовитися були, перемовини велися. Але судячи з усього ця ідея не була реалізована. Зокрема, внаслідок особистісних протиріч. Думаю, "Опозиційний блок" буде під патронатом Льовочкіна, а не Медведчука", - зазначив Фесенко.

Нагадаємо, що шість політичних партій України об'єдналися в неділю в одну партію з назвою "Опозиційний блок". До нього ввійшли: Партія розвитку України (створена Сергієм Льовочкіним на базі частини Партії регіонів), партія "Трудова Україна" (Сергія Тігіпка), партія "Україно, вперед" (Наталії Королевської), – а також менш відомі політсили: партія "Центр" (Вадима Рабиновича), партія "Нова політика" (Володимира Семиноженка) і Партія державного нейтралітету України (про діяльність цієї партії, що відбувалася головно у Криму, останнім часом мало що відомо). Крім того, до нової партії долучилися ще понад 50 громадських організацій.

Автор: Наталя ЯКИМЕНКО

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю