Фесенко:"Навряд чи Льовочкін домовлятиметься з Медведчуком"

15.09.2014 12:30

Вибори на Донбасі пройдуть лише на тих округах, які знаходяться під контролем України.
Про це у коментарі Gazeta.ua сказав політолог Володимир Фесенко.

"Думка про те, що вибори можна провести по всій території Донбасу виникла тиждень тому. Ця ідея обговорювалася. Але всі останні події, а також заява Юрія Луценка, свідчать про інше. Скоріше за все, вибори до ВР відбудуться лише на тих округах, які знаходяться під контролем України", - каже він.

Політолог також вважає, що "Опозиційний блок" має невеликі шанси потрапити до нової Верховної Ради.

"За партійними списками ця політична сила до ВР не пройде. По мажоритарних округах - має шанси. Так само як "регіонали" не братимуть учать у виборах партією. Але по округах дехто може пройти", - зауважив він.
За словами Фесенка, на Донбасі голосуватимуть за новий парламент ті, хто підтримував нинішню українську владу. "І вони підтримають або партію Порошенка, або Тігіпка", - вважає експерт і зазначає, що проблема "Опозиційного блоку" полягає в тому, що там немає яскравого харизматичного лідера. "Це суттєво знижує шанси на виборах", - каже Фесенко.

Також політолог виключає, що до виборчого списку "опозиціонерів" увійде Віктор Медведчук.

"Навряд чи Льовочкін домовлятиметься з Медведчуком. До того ж Медведчук для Донбасу чужий. Однак, спроби домовитися були, перемовини велися. Але судячи з усього ця ідея не була реалізована. Зокрема, внаслідок особистісних протиріч. Думаю, "Опозиційний блок" буде під патронатом Льовочкіна, а не Медведчука", - зазначив Фесенко.

Нагадаємо, що шість політичних партій України об'єдналися в неділю в одну партію з назвою "Опозиційний блок". До нього ввійшли: Партія розвитку України (створена Сергієм Льовочкіним на базі частини Партії регіонів), партія "Трудова Україна" (Сергія Тігіпка), партія "Україно, вперед" (Наталії Королевської), – а також менш відомі політсили: партія "Центр" (Вадима Рабиновича), партія "Нова політика" (Володимира Семиноженка) і Партія державного нейтралітету України (про діяльність цієї партії, що відбувалася головно у Криму, останнім часом мало що відомо). Крім того, до нової партії долучилися ще понад 50 громадських організацій.

Автор: Наталя ЯКИМЕНКО

Как это повлияет на рейтинг:
"Партия развития Украины"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет