Фесенко:"Навряд чи Льовочкін домовлятиметься з Медведчуком"

15.09.2014 12:30

Вибори на Донбасі пройдуть лише на тих округах, які знаходяться під контролем України.
Про це у коментарі Gazeta.ua сказав політолог Володимир Фесенко.

"Думка про те, що вибори можна провести по всій території Донбасу виникла тиждень тому. Ця ідея обговорювалася. Але всі останні події, а також заява Юрія Луценка, свідчать про інше. Скоріше за все, вибори до ВР відбудуться лише на тих округах, які знаходяться під контролем України", - каже він.

Політолог також вважає, що "Опозиційний блок" має невеликі шанси потрапити до нової Верховної Ради.

"За партійними списками ця політична сила до ВР не пройде. По мажоритарних округах - має шанси. Так само як "регіонали" не братимуть учать у виборах партією. Але по округах дехто може пройти", - зауважив він.
За словами Фесенка, на Донбасі голосуватимуть за новий парламент ті, хто підтримував нинішню українську владу. "І вони підтримають або партію Порошенка, або Тігіпка", - вважає експерт і зазначає, що проблема "Опозиційного блоку" полягає в тому, що там немає яскравого харизматичного лідера. "Це суттєво знижує шанси на виборах", - каже Фесенко.

Також політолог виключає, що до виборчого списку "опозиціонерів" увійде Віктор Медведчук.

"Навряд чи Льовочкін домовлятиметься з Медведчуком. До того ж Медведчук для Донбасу чужий. Однак, спроби домовитися були, перемовини велися. Але судячи з усього ця ідея не була реалізована. Зокрема, внаслідок особистісних протиріч. Думаю, "Опозиційний блок" буде під патронатом Льовочкіна, а не Медведчука", - зазначив Фесенко.

Нагадаємо, що шість політичних партій України об'єдналися в неділю в одну партію з назвою "Опозиційний блок". До нього ввійшли: Партія розвитку України (створена Сергієм Льовочкіним на базі частини Партії регіонів), партія "Трудова Україна" (Сергія Тігіпка), партія "Україно, вперед" (Наталії Королевської), – а також менш відомі політсили: партія "Центр" (Вадима Рабиновича), партія "Нова політика" (Володимира Семиноженка) і Партія державного нейтралітету України (про діяльність цієї партії, що відбувалася головно у Криму, останнім часом мало що відомо). Крім того, до нової партії долучилися ще понад 50 громадських організацій.

Автор: Наталя ЯКИМЕНКО

Как это повлияет на рейтинг:
"Партия развития Украины"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

В ході перевірки одного з суб’єктів господарювання працівниками ГУ ДФС встановлені взаємовідносини з контрагентами, по яких внесена інформація до бази даних суб’єктів фіктивного підприємництва та наявні пояснення та протоколи допиту директорів щодо непричетності до ведення фінансово – господарської діяльності.

Аналізом баз даних ДФС України та відповідно наданих до перевірки документів встановлено, що ТОВ «С» реалізовано на ТОВ «М» кондиціонер та супутні послуги.

Проте, ланцюг та фізична можливість надання послуг у ТОВ «С» відсутні.

В Єдиному реєстрі досудових розслідувань по ТОВ «С» наявна інформація щодо порушення кримінального провадження за ознаками кримінальних порушень, передбачених ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України, відповідно якого досудовим розслідуванням встановлено здійснення ТОВ «С» безтоварних операцій, які спрямовані на надання послуг з формування штучного податкового кредиту.

До перевірки надано тільки договори та видаткові накладні/акти виконаних робіт. Для підтвердження факту здійснення господарської діяльності по придбанню ТМЦ не надано сертифікатів якості, інформації щодо приймання-передачі зазначеного товару матеріально - відповідальними особами, документально не підтверджено складський облік, не надано товарно-транспортні накладні.

  Крім того проведеною перевіркою встановлено, що ТОВ «М» здійснювало відшкодування вартості палива працівникам, які в той час перебували у відпустці або були звільнені, встановлені факти несвоєчасної реєстрації податкових накладних.

За результатами перевірки донараховано підприємству 942,4 тис. грн податкових зобов’язань разом із штрафними санкціями, які сплачені підприємством до бюджету у повному обсязі.

 

Подробнее

За січень - квітень 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 36 млрд 493,4 млн грн, що перевищує надходження січня - квітня минулого року майже на 8 млрд 265,2 млн грн, або на 29,3 %. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом поточного року спрямовано 27 млрд 055,7 млн грн (у тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 7 млрд 329,1 млн грн), що на 6 млрд 120,1 млн грн (або на 29,2%) більше надходжень відповідного періоду 2018 року.

До місцевих бюджетів області від платників регіону надійшло 9 млрд 437,7 млн гривень. Це на 2 млрд 145,1 млн грн (або на 29,4%) більше фактичних надходжень чотирьох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - квітні 2019 року в області зібрано 5 млрд 24,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 887,0 млн грн (або на 21,4%).

 

 

Подробнее

«За результатами цьогорічної деклараційної кампанії громадянами та фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність Дніпропетровщини подано 39328 декларацій про майновий стан та доходи, що на 9 декларацій більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Загальна сума задекларованого ними доходу становить 4 млрд 049,0 млн грн, що на 1 млрд 500,8 млн грн більше, ніж у минулому році. До сплати нараховано 99,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб,  що на 10,6 млн грн більше, ніж у минулому році та 13,1 млн грн військового збору, на 1,5 млн грн більше, ніж у 2018 році», - повідомила заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Серед декларантів є й мільйонери. Доходи у розмірі понад 1 мільйон гривень задекларували 273 громадянина з загальною сумою задекларованих  доходів 2 млрд 600,0 млн гривень. Суми задекларованих ними зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору складають 34,6 млн грн та 3,85 млн грн відповідно.

Також нагадуємо платникам податків, що суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій річній декларації, необхідно сплатити до 1 серпня 2019 року.

Попри завершення деклараційної кампанії, ще до кінця року громадяни можуть скористатися правом на отримання податкової знижки за наслідками 2018 року. На сьогодні вже 4907 мешканців Дніпропетровщини скористалися такою можливістю. Задекларована ними сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню на розрахункові рахунки платників, склаладає 10,7 млн гривень.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет