Евгений Удод: «Избрание мэром Днепропетровска 4 раза подряд - это главный факт»

21.11.2014 16:18

Глава Днепропетровского облсовета Евгений Удод на своей странице в фейсбук посвятил пост Ивану Куличенко, заметив, что его пребывание на посту мэра четыре срока подряд говорит о многом.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Иван Куличенко уходит в Раду. Сегодня на сессии горсовета он сложил свои полномочия как городской голова, а депутаты присвоили ему звание Почетного гражданина Днепропетровска.

Когда человек работает на первых ролях около 15 лет, говорить о нём можно многое. Мнение всегда будет очень противоречивым. Но когда люди избирают его мэром четыре раза подряд, то это самый главный факт, который говорит сам за себя.

Второй факт – вспомните Днепропетровск в 2000 году, посмотрите старые фотографии и сравните его с Днепропетровском сегодняшним. Это, как говорят в Одессе, – две большие разницы», - написал Евгений Удод.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Экс-мэр Днепропетровска, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Федя
21.11.2014
то что фото будут сильно отличаться это точно, на старых фото дороги куда привлекательнее были! а вот Удод как бы не старался выпрыгивая из штанов быть мэром, увы не суждено! титушкам не место в кресле
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю