Євген Удод: "Стати порядною людиною не менш важливо, ніж хорошим спеціалістом"

01.09.2014 11:12

Дорогі учні та вчителі, викладачі та студенти! Шановні батьки!

Прийміть найтепліші вітання з Днем знань і початком нового навчального року!

 

1 вересня – особливе свято! Для педагогів – це початок нового етапу в роботі, радість від зустрічі зі своїми учнями, можливість відкривати дітям дивовижний світ знань. Для учнів – це новий етап серйозної роботи, спілкування з друзями, чергові успіхи і відкриття.

Дніпропетровщині потрібна грамотна, ерудована і освічена молодь! Гарна освіта – неодмінна умова не тільки для успішного розвитку кожної людини, а й суспільства в цілому. Нові завдання в нових умовах здатні вирішувати тільки всебічно освічені, підготовлені фахівці. Не можна забувати і про людські риси, які також великою мірою виховуються у навчальних закладах. Стати порядною людиною не менш важливо, ніж хорошим спеціалістом.

Я дуже хочу, щоб наші діти були кращими в усьому – у навчанні, спорті, творчості, щоб педагоги допомогли розкрити їхні таланти і підтримували у всіх починаннях, щоб школи і вузи стали для них вдалим стартом у доросле життя.

Нехай новий навчальний рік стане для вас роком творчих досягнень та професійних перемог. Всім міцного здоров'я, енергії і бадьорості!

 

З повагою

Голова Дніпропетровської обласної ради                                                   Євген УДОД

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат