Євген Удод: "Стати порядною людиною не менш важливо, ніж хорошим спеціалістом"

01.09.2014 11:12

Дорогі учні та вчителі, викладачі та студенти! Шановні батьки!

Прийміть найтепліші вітання з Днем знань і початком нового навчального року!

 

1 вересня – особливе свято! Для педагогів – це початок нового етапу в роботі, радість від зустрічі зі своїми учнями, можливість відкривати дітям дивовижний світ знань. Для учнів – це новий етап серйозної роботи, спілкування з друзями, чергові успіхи і відкриття.

Дніпропетровщині потрібна грамотна, ерудована і освічена молодь! Гарна освіта – неодмінна умова не тільки для успішного розвитку кожної людини, а й суспільства в цілому. Нові завдання в нових умовах здатні вирішувати тільки всебічно освічені, підготовлені фахівці. Не можна забувати і про людські риси, які також великою мірою виховуються у навчальних закладах. Стати порядною людиною не менш важливо, ніж хорошим спеціалістом.

Я дуже хочу, щоб наші діти були кращими в усьому – у навчанні, спорті, творчості, щоб педагоги допомогли розкрити їхні таланти і підтримували у всіх починаннях, щоб школи і вузи стали для них вдалим стартом у доросле життя.

Нехай новий навчальний рік стане для вас роком творчих досягнень та професійних перемог. Всім міцного здоров'я, енергії і бадьорості!

 

З повагою

Голова Дніпропетровської обласної ради                                                   Євген УДОД

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет