Епифанцева получила последнее предупреждение за хамство в соцсети

26.02.2018 13:45

Заместитель мэра Днепра на своей страничке в Фейсбук выразила мнение, что украинцам навязывают украинский язык. Далее она в грубой форме отвечала несогласным, за что получила предупреждение от мэра Бориса Филатова.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Отправила мужа в «Мост сити», лампочки купить. Вернулся с новостью, «Мася, наш любимый кинотеатр закрыли» Спрашиваю «почему???» Отвечает. «Сам не понял, но спросил, почему?» Ответ... Росейские фильмы запретили, а остальные, треба дивитися укаїнською мовою. Люди перестали ходить... Вопрос, чего Вы добились???

Я, за українську мову, але я їі поважаю, щоб вона була доречі всім зрозуміла і звичайно приємна до почуття, а не через коління нав'язана.

Благодаря вашим вятровичам, все, кто всей душой любит Украину, сегодня в стороне от кино, театров, або інших культурних заходів. А это, большая часть города.

Кстати, узнала, благодаря этой новости, что у нас многие кинотеатры закрылись и закрываются», - написала она.

Советник мэра Евгений Гендин объяснил, что кинотеатр скоро откроют заново. В комментариях днепряне также упоминали, что в кинотеатрах заполняемость залов редко бывает ниже 80% и украинская озвучка гораздо качественнее российской.

Светлана Епифанцева отрицала все доводы и призналась, что не воспринимает фильмы на украинском языке.

Мэр Днепра Борис Филатов в комментариях урезонил своего зама:

«Светлана Владимирова, убедительная просьба свернуть дискуссию и заняться социальным обеспечением граждан. Спасибо».

Заммэра удалила скандальный пост и написала новый:

«И еще раз убедилась, что у нас свое мнение непозволительная роскошь, а тем более на личной странице. Впредь, помолчу... чтобы не приходилось кому-то отвечать на хамство хамством».

Также по информации «Днепропетровской панорамы» вызывающая манера общения чиновницы вызвала негодование у Бориса Филатова, который ранее запретил чиновникам хамить горожанам в личном общении и в переписке. Мэр четко дал понять, что Светлана Епифанцева получила «последнее китайское предупреждение».

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Экс-заместитель городского головы Днепра, экс-председатель Днепропетровской городской организации "Оппозиционного блока"
Подробнее
Советник мэра Днепра
Подробнее
Комментарии
ua
27.02.2018
"Работает" на два фронта! И "нашим" и "вашим" и все это знают! И ЧЕ? ЕНТО правда или нет?
Мила
26.02.2018
Іі давно вже гнати в шию з посади треба. БАФ тримає Свєту Єпіфанцеву у своїх замах лише через Женю Тарана, колишнього кримінального авторитета Дн-ж-ка, відсидівшего 7 років за вбивство, який виконує особливі доручення.
Днепропетровчанин
26.02.2018
Хоть один порядочный человек высказался, что думает. Хотя так (как Епифанцева) думает весь Днепропетровск.
Марина
26.02.2018
С 1 февраля Мост-кино закрыт на ремонт. Доброе утро, тетя Света.
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю