Елена Бондаренко стала главой медиа-холдинга Курченко

22.09.2014 16:56

Депутат от Партии регионов Елена Бондаренко назначена главой Наблюдательного совета "Украинского медиахолдинга" (УМХ) Сергея Курченко, пишет «Украинская правда» со ссылкой на пресс-службу холдинга.

 

Сама Бондаренко подтвердила данную информацию, в должность она вступит с 26 сентября 2014 года.

 

На этом посту регионалка сменит Юрия Ровенского, покинувшего УМХ в июле.

Согласно требованиям законодательства, одновременно Елена сложит полномочия депутата Верховной Рады.

 

Курченко заявил, что решение отдать УМХ в руки Бондаренко "должно придать новый импульс развитию холдинга".

 

Сама Бондаренко заявила, что ее задачей будет укрепление объективной журналистики.

 

"Я благодарна Сергею Витальевичу Курченко за оказанное доверие. Украинский медиахолдинг - одно из крупнейших и наиболее уважаемых объединений СМИ в Украине, и моей задачей на новом посту будет, прежде всего, сохранение и укрепление объективной журналистики в изданиях УМХ, упрочение позиций холдинга на национальном медиарынке", - заявила Елена Бондаренко.

 

Как известно, Бондаренко долгое время являлась одним из ключевых спикеров Партии регионов, выступала резко против Евромайдана и поддерживала печально известные "законы 16 января". Недавно депутат в составе делегации из 24 нардепов посетила Москву и заседание Российской Госдумы.

 

До этого Бондаренко долгое время работала на донецком телевидении, возглавляла пресс-службу Донецкого облсовета и была пресс-секретарем Бориса Колесникова.

 

С 2006 года трижды избиралась народным депутатом.

В портфель УМХ входят такие бренды как: Forbes, Vogue, Корреспондент, Теленеделя, i.ua, bigmir.net, football.ua, Ретро FM, Наше радио, Europa Plus, Авторадио, Аргументы и Факты, Комсомольская правда и другие.

 

Ранее он принадлежал нынешнему главе АП Борису Ложкину, частью в нем владел Петр Порошенко. В 2013 году медиа-холдинг продали олигарху Сергую Курченко, после чего риторика изданий холдинга резко изменилась на провластную и пророссийскую.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет