Експерт розповів жителям Дніпропетровщини про енергопаспорти будівель

10.12.2014 15:56

Для інформування жителів Дніпропетровщини з питань енергозбереження та енергоефективності обласна рада залучає кращих міжнародних експертів. Щотижня фахівці у цій сфері будуть відповідати на запитання, які часто залишають користувачі порталу http://energy.oblrada.dp.ua

Що таке енергопаспорт? Які переваги отримує його власник?

Боштян Крайнч, експерт проекту GIZ, директор Енергетичного агентства Савінського регіону (Словенія):

Енергетичний паспорт - це документ, складений за результатами енергетичного обстеження (енергоаудиту). Його основна мета - надання інформації про обсяги споживання енергії в будівлі. Тут відображені дані енергоспоживання, огляд витрат на опалення, підігрів води, освітлення та інше. У документі є і рекомендації з економічно обґрунтованими способами підвищення енергоефективності приміщень.

  • В енергетичному паспорті прописані точні показники ефективності енергоспоживання.
  • В енергетичному паспорті вказані заходи спрямовані на оптимізацію енергоспоживання. Це дозволяє заощадити чималі кошти на споживанні енергетичних ресурсів, а значить і кошти сімейного бюджету.
  • Енергетичний паспорт показує потенційним покупцям житла, наскільки економною є нерухомість, що купується з точки зору витрат енергоресурсів.

За правилами, термін дії енергопаспорту не повинен перевищувати 10 років.

Більш докладно про проекти з енергоефективності можна ознайомитися по телефону колл-центру: (056) 742-80-07

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України взяла участь у першому засіданні міжвідомчої робочої групи з внесення змін до формули розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами, що відбулося у Міносвіти. До складу робочої групи увійшли представники профільних міністерств, асоціацій ОМС, Інституту освітньої аналітики та міжнародні експерти.

Подробнее

23 квітня, у Дніпрі, за  адресою: актова зала, КП «Південна Укргеологія», вул. Чернишевського, 11, пройде інформаційний день проекту «Малі міста – великі враження». Це буде своєрідне навчання, де фахівці розкажуть зацікавленим, як підготувати та правильно оформити свою ініціативу для участі у конкурсі. Зареєструватися на інформаційний день можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1FEKwDJEzSABrkCYhN6P77v2TBJB028_1y-P74YlHX3U/viewform?edit_requested=true

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский