Експерт розповів жителям Дніпропетровщини про енергопаспорти будівель

10.12.2014 15:56

Для інформування жителів Дніпропетровщини з питань енергозбереження та енергоефективності обласна рада залучає кращих міжнародних експертів. Щотижня фахівці у цій сфері будуть відповідати на запитання, які часто залишають користувачі порталу http://energy.oblrada.dp.ua

Що таке енергопаспорт? Які переваги отримує його власник?

Боштян Крайнч, експерт проекту GIZ, директор Енергетичного агентства Савінського регіону (Словенія):

Енергетичний паспорт - це документ, складений за результатами енергетичного обстеження (енергоаудиту). Його основна мета - надання інформації про обсяги споживання енергії в будівлі. Тут відображені дані енергоспоживання, огляд витрат на опалення, підігрів води, освітлення та інше. У документі є і рекомендації з економічно обґрунтованими способами підвищення енергоефективності приміщень.

  • В енергетичному паспорті прописані точні показники ефективності енергоспоживання.
  • В енергетичному паспорті вказані заходи спрямовані на оптимізацію енергоспоживання. Це дозволяє заощадити чималі кошти на споживанні енергетичних ресурсів, а значить і кошти сімейного бюджету.
  • Енергетичний паспорт показує потенційним покупцям житла, наскільки економною є нерухомість, що купується з точки зору витрат енергоресурсів.

За правилами, термін дії енергопаспорту не повинен перевищувати 10 років.

Більш докладно про проекти з енергоефективності можна ознайомитися по телефону колл-центру: (056) 742-80-07

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет