ЕС профинансирует стартаперов Днепропетровщины

24.10.2018 12:30

Сразу четыре проекта с Днепропетровщины стали победителями всеукраинского конкурса стартапов. В конкурсе приняли участие 16 областей Украины, которые представили около полусотни проектов.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу ДнепрОГА.

Развитие села, туризма, человеческого потенциала, привлечения инвестиций и внедрения инноваций - такие цели преследуют 70 проектов-победителей. Среди них 4 гранта выиграла Днепропетровщина. На воплощение проектов Представительство ЕС выделило более 600 млн грн. 

"Днепропетровщина демонстрирует значительные достижения в агропромышленном секторе и ИТ-отрасли. Область - сокровищница инженерного потенциала. Любой проект по Днепропетровского региона по повышению квалификации, переподготовки специалистов вдохновляет всю Украину. Поэтому и государство, и европейские партнеры всегда готовы поддержать такие инициативы", - отметил Вице-премьер-министр Украины Геннадий Зубко.

Современное учреждение для нового поколения - проект, представленный Западно-Днепровским центром профтехобразования. Училищу - более 140 лет. Это один из старейших учебных заведений в Украине. Один из его корпусов давно устарел и более 30 лет не используется. Если его модернизировать - на большой площади можно будет создать учебные классы, мастерские и лаборатории. 

Среди победителей - и проект Криворожского центра подготовки и переподготовки рабочих кадров строительной отрасли. Вскоре в Кривом Роге реконструируют старое общежитие. Он будет похож на молодежный отель - с новыми стенами, мебелью, современным дизайном, комнатами психологической разгрузки и социальной реабилитации, спортивной площадкой. 

Еще два проекта-победителя с Днепропетровщины направленные на развитие инновационной экономики и привлечения инвестиций. 

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю