Движение «ЧЕСНО» озвучило свои требования партии «Україна майбутнього»

16.09.2014 16:30

На предвыборном съезде партии «Україна майбутнього» озвучили требования движения ЧЕСТНО к политическим силам. Съезд проходил в Днепропетровске 15 сентября. Региональная представительница движения ЧЕСТНО Зоя Красовская вручила обращение к партии в рамках кампании «Честная Рада» председательствующему на съезде Денису Борисенко в присутствии делегатов.

Об єтом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Партия «УМ» приняла свой ​​избирательный список из 50 кандидатов и решила не выдвигать кандидатов в мажоритарных округах.

«Мы знаем цену, которую заплатили за политику нового качества, призываю вас стать нашими партнерами, чтобы достигать этого качества», - обратилась к делегатам Зоя Красовская.

Денис Борисенко отметил, что требования ЧЕСТНО будут взяты партией к сведению: «Мы все предоставим, мы открыты, нам нечего скрывать».

Ранее требования ЧЕСТНО выдвигать кандидатов, не имеющих отношения к принятию диктаторских законов 16 января, и обнародовать полные биографии и финансовые отчеты поддержали Блок Петра Порошенко, Гражданская позиция, «Самопомощь» и частично «Народный Фронт» и «Батькивщина».

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю