Дубилет предложил региональным властям бесплатно внедрить дорогой iDoc

13.07.2017 15:30

Координатор проекта iGov Дмитрий Дубилет сделал украинским облгосадминистрациям и горсоветам областных центров предложение по бесплатному внедрению системы документооборота iDoc.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Дмитирий Дубилет рассказал, что в начале этого года на базе iGov была создана система электронного документооборота, которую уже продают украинским компаниям на коммерческих условиях. Деньги от продажи iDoc, идут на развитие iGov.

«Сейчас мы можем констатировать, что продукт удался. Идет внедрение в нескольких десятках крупных украинских и международных компаниях – и это при том, что мы его пока что никак даже не продвигаем! К моему стыду, я до сих пор не успел создать для iDoc веб-сайт… Спрос настолько превысил наши пропускные способности, что мы были вынуждены повысить на него цену.

Так вот, видя на примере коммерческих компаний, насколько iDoc удался, я хочу официально обратиться к нашим государственным органам: мы предлагаем вам этот продукт совершенно бесплатно. Теперь вы не можете ссылаться на отсутствие бюджетов или специалистов, чтобы избавиться от бумажек и неэффективности в ваших бизнес-процессах.

Пока что, к сожалению, это предложение мы делаем только для органов центральной власти, областных администраций и горсоветов областных центров (опять же, из-за ограниченности ресурсов). Позже мы сможем расширить предложение на остальные госорганы.

Сейчас мы уже ведем работы с двумя министерствами и тремя обладминистрациями по внедрению. Остальные – подключайтесь!

Ключевой особенностью iDoc является то, что на его поддержку не нужны дорогие ИТ-специалисты. Внедряя iDoc, мы обучаем сотрудников организации, как самостоятельно – без разработчиков! – запускать или видоизменять бизнес-процессы. С техподдержкой поможем», – написал Дмитрий Дубилет

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат