Дубилет предложил региональным властям бесплатно внедрить дорогой iDoc

13.07.2017 15:30

Координатор проекта iGov Дмитрий Дубилет сделал украинским облгосадминистрациям и горсоветам областных центров предложение по бесплатному внедрению системы документооборота iDoc.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Дмитирий Дубилет рассказал, что в начале этого года на базе iGov была создана система электронного документооборота, которую уже продают украинским компаниям на коммерческих условиях. Деньги от продажи iDoc, идут на развитие iGov.

«Сейчас мы можем констатировать, что продукт удался. Идет внедрение в нескольких десятках крупных украинских и международных компаниях – и это при том, что мы его пока что никак даже не продвигаем! К моему стыду, я до сих пор не успел создать для iDoc веб-сайт… Спрос настолько превысил наши пропускные способности, что мы были вынуждены повысить на него цену.

Так вот, видя на примере коммерческих компаний, насколько iDoc удался, я хочу официально обратиться к нашим государственным органам: мы предлагаем вам этот продукт совершенно бесплатно. Теперь вы не можете ссылаться на отсутствие бюджетов или специалистов, чтобы избавиться от бумажек и неэффективности в ваших бизнес-процессах.

Пока что, к сожалению, это предложение мы делаем только для органов центральной власти, областных администраций и горсоветов областных центров (опять же, из-за ограниченности ресурсов). Позже мы сможем расширить предложение на остальные госорганы.

Сейчас мы уже ведем работы с двумя министерствами и тремя обладминистрациями по внедрению. Остальные – подключайтесь!

Ключевой особенностью iDoc является то, что на его поддержку не нужны дорогие ИТ-специалисты. Внедряя iDoc, мы обучаем сотрудников организации, как самостоятельно – без разработчиков! – запускать или видоизменять бизнес-процессы. С техподдержкой поможем», – написал Дмитрий Дубилет

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю