До складу Павлоградської міської ради запросили громадських активістів

21.11.2014 10:27

До складуПавлоградської міської ради незабаром війдуть громадські активісти, запрошення вони отримали від самих депутатів.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Скільки людей від громадськості зможе собі дозволитипавлоградська міськрада, поки що невідомо. Але вільне місце з’явилось через звільнення екс-заступника міського голови Олени Шуліки. Сталося це нещодавно, у листопаді, тож у виконкомі з’явилось вакантне місце.

18 листопада на сесії міської ради було озвучено, що на місце члена виконкому надійшло 6 заяв від представників громадськості. Але депутати не встигли обговорюворитикандидатури, бо заяви надійшли за день до сесії.

До наступного засідання обіцяють зібрати заяви від усіх бажаючих та детально їх розглянути, самі ж результати оприлюднять на сесії.

За матеріалами: Павлоград.dp.ua.

Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет