З Харкова до Дніпропетровська привезли 25 поранених бійців

09.02.2015 18:25

Поранених на території Луганської області доправляють до Харкова, з Донеччини везуть на Дніпропетровщину. Така схема евакуації офіційно діє з початку антитерористичної операції. Але ж з неї випадає фактор “рідних стін” — вояки прагнуть возз’єднатися з родинами, а близьким легше доглядати хворих і поранених поближче додому.

Про це йдеться у сюжеті 9 каналу, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Якщо стан здоров’я дозволяє транспортування, є сенс потерпіти кілька годин дороги, аби обійняти рідних. Солдати, що ввечері 7 лютого прибули в Дніпропетровський військовий шпиталь, раді-радісінькі.

Разом з Дніпропетровськими вояжують хлопці з Миколаїва та Запоріжжя. Всі також рвуться додому, шанс побачити рідних з’явиться після медичного огляду.

Тетяна Губа дотримується думки, що схема лікування поближче додому не громіздка і корисна. Більшість військових не бачилися з рідними по 4 -5 місяців. До Дніпропетровська всі приїхали після медичної допомоги у Харкові, без загрози життю та здоров’ю. А обійми з дружиною, дітьми чи побачення з новонародженим онуком за терапевтичним ефектом можуть перевершити нацкращі досягнення сучасної медицини.

«Первый раз мы забрали 26 человек, второй раз- 28, сейчас  приехали 25 ребят. Среди них есть и страдающий  хроническим гепатитом С, поэтому лучше ему будет в нашем учреждении. Есть и с хроническим гастритом парень, у нас есть институт гастроэнтерологии. Я вижу целесообразность смены лечения. Необходимо приложить максимум усилий, чтобы было комфортно, уютно ребятам, чтобы был серьезный эффект от лечения», - говорить радник губернатора Дніпропетровщини Тетяна Губа.

Читайте також: Днепропетровских волонтеров Татьяну Губу и Татьяну Рычкову президент наградил орденами

Комментарии
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю