З Харкова до Дніпропетровська привезли 25 поранених бійців

09.02.2015 18:25

Поранених на території Луганської області доправляють до Харкова, з Донеччини везуть на Дніпропетровщину. Така схема евакуації офіційно діє з початку антитерористичної операції. Але ж з неї випадає фактор “рідних стін” — вояки прагнуть возз’єднатися з родинами, а близьким легше доглядати хворих і поранених поближче додому.

Про це йдеться у сюжеті 9 каналу, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Якщо стан здоров’я дозволяє транспортування, є сенс потерпіти кілька годин дороги, аби обійняти рідних. Солдати, що ввечері 7 лютого прибули в Дніпропетровський військовий шпиталь, раді-радісінькі.

Разом з Дніпропетровськими вояжують хлопці з Миколаїва та Запоріжжя. Всі також рвуться додому, шанс побачити рідних з’явиться після медичного огляду.

Тетяна Губа дотримується думки, що схема лікування поближче додому не громіздка і корисна. Більшість військових не бачилися з рідними по 4 -5 місяців. До Дніпропетровська всі приїхали після медичної допомоги у Харкові, без загрози життю та здоров’ю. А обійми з дружиною, дітьми чи побачення з новонародженим онуком за терапевтичним ефектом можуть перевершити нацкращі досягнення сучасної медицини.

«Первый раз мы забрали 26 человек, второй раз- 28, сейчас  приехали 25 ребят. Среди них есть и страдающий  хроническим гепатитом С, поэтому лучше ему будет в нашем учреждении. Есть и с хроническим гастритом парень, у нас есть институт гастроэнтерологии. Я вижу целесообразность смены лечения. Необходимо приложить максимум усилий, чтобы было комфортно, уютно ребятам, чтобы был серьезный эффект от лечения», - говорить радник губернатора Дніпропетровщини Тетяна Губа.

Читайте також: Днепропетровских волонтеров Татьяну Губу и Татьяну Рычкову президент наградил орденами

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет