Дніпряни танцем підкорили Америку

08.11.2018 13:30

Дніпровський колектив «Радість» став першим українським танцювальним колективному, який проїхав 12 штатів, дав багато концертів і взяв участь у місцевому фестивалі, де конкурував з учасниками з 50 країн світу.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на прес-реліз редакції газети «Наше Місто».

«Аналогів цьому обміну немає, але окрім краси Америки нас вразило те, що у США нас приймали іноді краще, ніж в Україні. Там цінують культуру набагато більше. Можливо, цей обмін відкриє для нас можливість візитів чи навіть гастролів та майстер-класів у США», - зазначив художний керівник народного ансамблю «Радість» Дмитро Васильєв.

Проект не комерційний – житло, харчування та перебування колективу оплачував саме Дитячий Фонд Ротарі (Rotary Childrens Fund), який є відділенням ROTARY INTERNATIONAL. Хлопці та дівчата побачили життя американців, відвідали безліч екскурсій  і отримали новий цікавий досвід.

«Ми виступали в Вашингтоні (округ Колумбія), Гірському Будинку Мохонк в штаті Нью Йорк - знаковому для США готелі, якому в наступному році виповниться 150 років, в місті Албані, столиці штату Нью Йорк, місті Баффоло (штат Нью Йорк), в містах Клівленд, Парма, Мідлтаун, Дейтон (в штаті Огайо), Сарасота, Орландо, Апопка, Джексонвіль (в штаті Флорида), Ролі і Шарлотт (в Північній Кароліні), і знову в Вашингтоні. Взяли участь в Міжнародному Фестивалі INTERNATIONAL FOCUS в місті Ролі, столиці Північної Кароліни, де брали участь представники 50-ти країн світу. За 26 днів поїздки ми дали 19 концертів», - зазначив Роман Нюнін, соліст народного ансамблю «Радість».

«Це був місяць незабутніх вражень і безцінного досвіду. Всі учасники поїздки в своїх публікаціях в соцмережах написали, що це був найкращий місяць в їх житті», - додав соліст народного ансамблю «Радість» Олексій Васильєв.

Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский