Дніпряни танцем підкорили Америку

08.11.2018 13:30

Дніпровський колектив «Радість» став першим українським танцювальним колективному, який проїхав 12 штатів, дав багато концертів і взяв участь у місцевому фестивалі, де конкурував з учасниками з 50 країн світу.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на прес-реліз редакції газети «Наше Місто».

«Аналогів цьому обміну немає, але окрім краси Америки нас вразило те, що у США нас приймали іноді краще, ніж в Україні. Там цінують культуру набагато більше. Можливо, цей обмін відкриє для нас можливість візитів чи навіть гастролів та майстер-класів у США», - зазначив художний керівник народного ансамблю «Радість» Дмитро Васильєв.

Проект не комерційний – житло, харчування та перебування колективу оплачував саме Дитячий Фонд Ротарі (Rotary Childrens Fund), який є відділенням ROTARY INTERNATIONAL. Хлопці та дівчата побачили життя американців, відвідали безліч екскурсій  і отримали новий цікавий досвід.

«Ми виступали в Вашингтоні (округ Колумбія), Гірському Будинку Мохонк в штаті Нью Йорк - знаковому для США готелі, якому в наступному році виповниться 150 років, в місті Албані, столиці штату Нью Йорк, місті Баффоло (штат Нью Йорк), в містах Клівленд, Парма, Мідлтаун, Дейтон (в штаті Огайо), Сарасота, Орландо, Апопка, Джексонвіль (в штаті Флорида), Ролі і Шарлотт (в Північній Кароліні), і знову в Вашингтоні. Взяли участь в Міжнародному Фестивалі INTERNATIONAL FOCUS в місті Ролі, столиці Північної Кароліни, де брали участь представники 50-ти країн світу. За 26 днів поїздки ми дали 19 концертів», - зазначив Роман Нюнін, соліст народного ансамблю «Радість».

«Це був місяць незабутніх вражень і безцінного досвіду. Всі учасники поїздки в своїх публікаціях в соцмережах написали, що це був найкращий місяць в їх житті», - додав соліст народного ансамблю «Радість» Олексій Васильєв.

Комментарии
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось