Дніпряни танцем підкорили Америку

08.11.2018 13:30

Дніпровський колектив «Радість» став першим українським танцювальним колективному, який проїхав 12 штатів, дав багато концертів і взяв участь у місцевому фестивалі, де конкурував з учасниками з 50 країн світу.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на прес-реліз редакції газети «Наше Місто».

«Аналогів цьому обміну немає, але окрім краси Америки нас вразило те, що у США нас приймали іноді краще, ніж в Україні. Там цінують культуру набагато більше. Можливо, цей обмін відкриє для нас можливість візитів чи навіть гастролів та майстер-класів у США», - зазначив художний керівник народного ансамблю «Радість» Дмитро Васильєв.

Проект не комерційний – житло, харчування та перебування колективу оплачував саме Дитячий Фонд Ротарі (Rotary Childrens Fund), який є відділенням ROTARY INTERNATIONAL. Хлопці та дівчата побачили життя американців, відвідали безліч екскурсій  і отримали новий цікавий досвід.

«Ми виступали в Вашингтоні (округ Колумбія), Гірському Будинку Мохонк в штаті Нью Йорк - знаковому для США готелі, якому в наступному році виповниться 150 років, в місті Албані, столиці штату Нью Йорк, місті Баффоло (штат Нью Йорк), в містах Клівленд, Парма, Мідлтаун, Дейтон (в штаті Огайо), Сарасота, Орландо, Апопка, Джексонвіль (в штаті Флорида), Ролі і Шарлотт (в Північній Кароліні), і знову в Вашингтоні. Взяли участь в Міжнародному Фестивалі INTERNATIONAL FOCUS в місті Ролі, столиці Північної Кароліни, де брали участь представники 50-ти країн світу. За 26 днів поїздки ми дали 19 концертів», - зазначив Роман Нюнін, соліст народного ансамблю «Радість».

«Це був місяць незабутніх вражень і безцінного досвіду. Всі учасники поїздки в своїх публікаціях в соцмережах написали, що це був найкращий місяць в їх житті», - додав соліст народного ансамблю «Радість» Олексій Васильєв.

Комментарии
Последние записи в блогах

За підсумками деклараційної кампанії - 2018 доходи у розмірі понад 1 млн грн задекларували 4817 громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність.

Дохід у сумі понад 1 млрд грн, отриманий у 2017 році, задекларувала одна особа.

Найбільше мільйонерів, які подали декларації, обліковуються у м.Києві. Їх кількість складає 2184 особи, або 45% від загальної кількості мільйонерів. Серед лідерів також Київська – 333 особи, Харківська – 328 та Дніпропетровська – 303 області.

Наймолодшому платнику податків, яким задекларовано доходи понад 1 млн грн, виповнилось 7 років, а найстаршому – 99 років.

 

Подробнее

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!»

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее

Всеукраинский съезд движения "СПРАВЕДЛИВОСТЬ" выдвинул Валентина Наливайченко в кандидаты в Президенты

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат