Дніпряни оцінили діяльність мера на трійку

30.08.2017 09:30

Середня оцінка мешканцями Дніпра діяльності міського голови Бориса Філатова становить 3,16 балів – такі дані соціологічного дослідження «Дніпровський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у серпні 2017 року.

Про це повідомляє інтернет-видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Дніпрянам пропонувалось оцінити діяльність міського голови за п’ятибальною шкалою, в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

«П’ятірки» меру Дніпра поставили 10,1% мешканців, а «четвірки» – 28,2%. Майже третина дніпрян (30%) оцінили діяльність їх міського голови на «трійку». «Двійки» меру поставили 16,7% респондентів, а на думку 8,6% жителів Дніпра, діяльність Бориса Філатова заслуговує «одиниці». 6,5% респондентів не визначились із власними оцінками.

Читайте также: Как днепряне оценили деятельность Филатова, Пригунова и Резниченко?

Дослідження відбувалось з 5 по 6 серпня у рамках проекту «Дніпровський омнібус». Загалом опитано 1660 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%. 

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Юрий
31.08.2017
Надо запускать новый"мэм"-сначала появились"порохоботы", теперь-"филоботы". За печеньки, ребята, работаете?
Петро
30.08.2017
Суди человека по делам его.
Alexandr
30.08.2017
Филатов, судя по его делам и отношению к горожанам,- это, пожалуй, лучший мэр в постсоветское время.
Виктор
30.08.2017
4 бала
Виктория
30.08.2017
Не доверяю социологическим опросам. Наш мэр деловит, грамотен, активен , видит перспективу , умеет управлять и знает пути реализации поставленных задач. Изменения в жизни города очевидны и вселяют оптимизм. Наш мэр имеет огромный потенциал и является достойным этой должности. Отличная работа.
клим
30.08.2017
Я ставлю максимально хороший бал, считаю что Филотов-отличный Мер.
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось