Дніпровський депутат Погребов брехав про необізнаність борговими справами дружини

10.10.2017 15:00

Дніпровський депутат і ресторатор Дмитро Погребов обманював, коли казав, що не знав про борги дружини. Як відомо, з початку цього року у ЗМІ неодноразово лунали заяви, в яких він спростовувати свою причетність до кількамільйонних позик благовірної. 

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на Событие.

Доказом брехні Дмитра Погребова стала письмова згода, укладена ним із приватним нотаріусом. У документі екс-посадовець міськради Дніпра дає згоду своїй дружині Сніжані Падалко передати певну нерухомість в іпотеку одній з позичальниць. Заклавши таким чином один із свої магазинів подружжя фактично мало зафіксувати повернення грошового боргу. Письмова згода датована 28 грудня 2011 року. 

Читайте также: Суд зобов’язав депутата Погребова та його дружину повернути 21 млн грн боргу

Ще один скандал із ресторатором - підсобні грамоти від бійців Нацгвардії. Фейкові подяки на одному з судових засідань представив одіозний адвокат пана Погребова Андрій Циганков. Відзнаки давали нібито за матеріальну допомогу армійці.  Утім, у Нацгвардії таку інформацію спростували, заявивши, що жодного разу не отримували і ніяких грамот не виписували.

Нагадаємо, днями Жовтневий суд Дніпра ухвалив рішення стягнути з дніпровського депутата Дмитра Погребова та його дружини Сніжани борг у розмірі 761,8 тис. доларів і 29,7 тис. євро. Загалом це майже 21 млн грн. 

Відомо також, що у цій справі проти подружжя Погребових відкрито кримінальне провадження.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Татьяна
10.10.2017
Узник совести , за народ страдалец Погребов одолженный 21 миллион потратил на выпуски газеты Маски ,которая раскрыла народу правду о том,что Новый мост можно отремонтировать за 5 копеек. Заставить отдать долг - политические репрессии.
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю