Дніпровська міська рада стала «зрадником тижня» по Прозорро

13.03.2017 17:10

Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов назвав Дніпровську міськраду «зрадником тижня» по проведенню торгів в системі держзакупівель Прозорро.

Про це він написав своїй сторінці у Фейсбук, повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Як оголосити закупівлю на 200 млн грн і не пояснити: досвід Дніпра.  Бюджет: 200 млн грн https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-02-23-002363-c Весною не тільки саджають картоплю, але і ремонтують дороги, бо ж, зазвичай, сніг у нас сходить разом з асфальтовим покриттям. Департамент благоустрою та інфраструктури міськради оголосив закупівлю на послуги поточного ремонту автошляхів. Але в цьому тендері замовник, мабуть, керується фразою з відомої казки «Пойди туда, не знаю куда. Принеси то, не знаю что». бо взагалі не зрозуміло, який обсяг робіт планується провести, на який відрізках дороги. Учасникам пропонується торгуватись по дивній формулі, в якій додаються різні види робіт. Там, наприклад, треба дати ціну за 1 м бордюра, але не зрозуміло, скільки саме метрів треба замінити - один чи тисячу. Доречі, потенційні учасники вже ставлять запитання з цього приводу, але поки що відповіді немає. 

Така ситуація обмежує конкуренцію та можливо замовнику та конкуренція і не потрібна? Можливо, ті, хто таки наважаться взяти участь в цьому тендері вже мають інсайдерську інформацію і можуть без проблем прорахувати вартість робіт?», - написаві він.

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат