Дніпропетровський штаб з підготовки до виборів презентували представникові ОБСЄ

13.10.2014 17:53

Саме під таким гаслом працює сьогодні обласний оперативний штаб з підготовки до виборів кандидатів у народні депутати України на Дніпропетровщині.

Днями радник голови облдержадміністрації Сергій Юхименко презентував роботу обласного оперативного штабу з підготовки до парламентських виборів на Дніпропетровщині представникові ОБСЄ Річарду Вільямсу.

Про це повідомляє видання «ГЛАВНОЕ».

Члени штабу проводять детальний аналіз ходу виборчої кампанії,перевіряють стан технічного забезпечення окружних комісій та виборчих дільниць, спілкуються з громадськістю, реагують на звернення кандидатів і роблять все можливе, щоб запобігти  можливим порушенням виборчого процесу в регіоні.

Окреме питання - це реакція штабу на звернення громадськості та безпосередньо кандидатів у депутати щодо можливих порушень виборчого процесу в регіоні. На жаль, не всі ще зрозуміли, що колишні спроби маніпулювати виборцями цього разу не пройдуть.

За доволі короткий час нинішнього передвиборчого марафону вже мали місце спроби підкупу виборців. Неодноразово зверталися кандидати і з приводу псування  білбордів. За кожним таким сигналом представники штабу виїжджають на місце події. І не тільки перевіряють факти, а й працюють з місцевою владою, представниками правоохоронних органів.

Ще один блок питань – це забезпечення порядку і спокою як під час передвиборчого процесу, так і в день голосування. Проведено чисельні наради з працівниками міліції, МНС. Зроблено все для того, щоб і влада, і правоохоронні органи у будь-якій ситуації діяли злагоджено і оперативно.

За словами Сергія Юхименка, Дніпропетровщина часто пропонує  ініціативи, які ще не застосовувалися в країні. Зокрема мова іде і про такий обласний штаб.

«Ідея створення оперативних штабів була вперше впроваджена в області під час виборів Президента України.  Вони продемонстрували свою ефективність. Тому і цього разу було вирішено продовжити цю практику», - розповів Сергій Юхименко..

Аналогічні штаби створено в містах і районах області.  Що ж стосується штабу обласного,він контролює всі  етапи ходу виборчої кампанії, слідкує за чітким виконанням календарного плану  проведення виборчої кампанії, затвердженого  Центральною виборчою комісією, супроводжує організацію чіткої роботи виборчих комісій,  виділення транспорту, організаційної та комп’ютерної техніки. Все це передбачено нормами для кожного округу і дільниць, які затверджені ЦВК.

-Ваша інформація є дуже важливою, і я її передам іншим спостерігачам, - заявив спостерігач ОБСЄ Річард Вільямс, відвідавши Дніпропетровськ.

Він також сказав, що з такою ініціативою зустрічається вперше.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю