Дніпропетровські громадські активісти налагоджують діалог з мажоритарниками

14.10.2014 12:44

У Дніпропетровську найближчим часом відбудуться два заходи, які присвячені діалогу між майбутніми парламентарями та громадськими активістами.

Про це повідомляє видання «ГЛАВНОЕ».

15 жовтня о 10:00 - круглий стіл Реанімаційного пакету реформ та руху ЧЕСНО "Дорожня карта реформ для нового Парламенту".

До участі запрошені громадські лідери та кандидати-мажоритарники Дніпропетровщини.
Експерти ініціативи «Реанімаційний Пакет Реформ» представлять опис, завдання та конкретні заходи в сфері зміни державного законодавства, які повинні бути ухвалені протягом двох перших сесій майбутнього парламенту, а також обговорять шляхи забезпечення їхнього ефективного застосування. Метою круглого столу є діалог з висуванцями у мажоритарних округах, з ціллю заручитися їх підтримкою для ухвалення реформ у новому парламенті, а також зобов’язаннями дотримуватись принципів доброчесності. Кандидатам у народні депутати буде запропоновано підписати «Дорожню карту реформ» від РПР та «Меморандум доброчесності» від руху ЧЕСНО як зобов’язання перед виборцями.

16 жовтня об 11:00 відбудеться круглий стіл коаліції "За відповідальну Раду!". Запрошеним кандидатам по округах і списках буде запропоновано підписати меморандум зі зобов'язанням сприяти реформам у Раді нового скликання.
В рамках круглого столу буде презентований буклет «Путівник виборця: Політична відповідальність Верховної Ради України 7-го скликання», який містить результати дослідження Центру політичних студій та аналітики щодо голосування діючого парламенту по 45 законопроектам у сферах допомоги армії, боротьби з корупцією, євроінтеграції та реформуванні виборчого законодавства.
Крім того, буде оголошено, які з політичних партій підписали з Коаліцією громадських організацій «За відповідальну Раду!» Меморандум щодо підтримки у майбутньому парламенті 11 першочергових для країни законопроектів у трьох сферах: боротьба з корупцією та підвищення прозорості влади; захист прав та свобод людини; реформа партійного будівництва.

Обидва заходи пройдуть в АКМЦ (готель "Дніпропетровськ", вул. Набережна Леніна, 33, 3-й поверх), зв’язатись з організатором можна за адресою: zoya.kras@gmail.com.

Как это повлияет на рейтинг:
ЧЕСНО - это общественное движение, основанное группой активистов совместно с представителями партнерства «Новый Гражданин»
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет