Дніпропетровські депутати та громадськість обговорили реорганізацію районних рад

15.04.2015 19:37

До 21 квітня розробити рекомендації з оптимізації структури управління районами. Відповідне доручення робочій групі по реорганізації районних рад дала в.о. міського голови Галина Булавка.

Спеціальна робоча група працює з листопада минулого року. Про напрацьовані проміжні результати доповів її керівник, в.о. керуючого справами виконкому Дніпропетровської міської ради Вадим Шебанов, пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

На сьогодні робочою групою вже проведено аналіз фінансових витрат районних у місті рад, надання ними послуг населенню, інвентаризацію штатів. З ліквідацією районних рад пропонується схема керування містом за двома принципами – галузевим чи територіальним.

«Перший принцип полягає у тому, що районами керують заступники міського голови по різним галузям. Другий – передбачає обирання голів районних у місті рад на загальноміських виборах, тобто тоді, коли обирається й міський голова. За таких обставин голови районів автоматично стають заступниками міського голови. Ліквідовуючи районні ради, створюємо органи самоорганізації населення», — зазначив керівник робочої групи, в.о. керуючого справами виконкому міської ради Вадим Шебанов.

Під час обговорення питання реорганізації районних у місті рад депутати та громадськість запропонували різні підходи, у тому числі не ліквідовувати райради, реорганізувати їх таким чином, щоб у будівлях кожної райради розміщувалися центри надання адміністративних послуг, залишити територіальний поділ районів, але без рад тощо.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що право на податкову соціальну пільгу мають громадяни, які працюють неповний робочий день, та батьки з двома і більше дітьми. 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю