Дніпропетровські депутати сіли за парти

24.03.2016 14:41

Заради оптимізації часу, паперу та коштів депутатів міськради навчають працювати у системі «УкрДок»

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»  з посиланням на прес-службу міськради.

Сьогодні перший тренінг провели для депутатів міської ради. Для них перевага роботи у цій системі заключатиметься в оперативному доступі до різноманітних документів у будь-якому місці та у будь-який час. Наприклад, члени постійних комісій зможуть бачити на своїй сторінці ті проекти, які необхідно буде їм розглянути на засіданні. І одразу ж можна написати свій коментар з приводу даного проекту. Його зможуть бачити усі члени відповідної профільної комісії і вже на самому засіданні вести предметне обговорення.

«Якщо ми вже хочемо відмовитися від паперових носіїв, то чому б нам не запровадити користування правом електронного підпису. Тим більше, що такий закон у нас існує», - запропонував під час тренінгу депутат Артем Хмельников.

На сьогоднішній тренінг прийшли 12 з 64 депутатів міськради.

Нагадаємо, систему електронного документообігу почали впроваджувати з середини грудня минулого року. Зараз вона працює у тестовому режимі, але вже більше 2 тисяч співробітників усіх департаментів та відділів міської ради активно користуються «УкрДоком». Повноцінну її роботу планують запустити за два-три місяці.

Читайте также: Председатель облсовета раскритиковал работу коалиции Бориса Филатова.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю