Дніпропетровські активісти обирали самі себе

29.05.2015 23:30

У міськраді пройшли загальні збори громадських організацій.

Активісти створювали власний представницький орган аби спостерігати за напрямками роботи депутатського корпусу міста за для подальшої прямої взаємодії із ним, передає 9 канал.

На першому засіданні вони планували, обговорювали майбутню політику власної праці та структуру свого представництва. Не обійшлось без голосування, бо ж новий орган — колегіальний та має складатися з обраних демократичним шляхом представників. Взагалі ж, з однієї тисячі трьохсот організацій, що на сьогодні зареєстровані в Дніпропетровську, в сесійній залі були присутні представники лише п’ятидесяти п’ятьох.

Обговорення на зборах тривали майже п’ять годин. У результаті активісти обрали трьох представників з кожної окремої громадської організації, які у подальшому мають сформувати окремі групи, що працюватимуть у депутатських комісіях, кожна по своєму профілю.

Читайте також: Днепропетровцев беспокоят проблемы коррупции и «кумовства»

Комментарии
Лидия
14.06.2015
Почему сразу титушки? Я с этим не согласна. Если человек занимается общественной деятельностью - не стоит сразу на него развешивать ярлыки.. и по крайней мере общественники хоть чем то занимаются, а не разводят диванные войны))
Николай
30.05.2015
Титушки под видом общественности , внимательно смотрите и запомните эти лица... Знайте это ручная общественность которая за малую милость готова вылизывать сапоги хозяину
Cтас
29.05.2015
Смотрящего от Ступака никто не заметил? Он сидел в глубине зала... И на кого, после этого сработали эти общественные проституткиі?
джонн
29.05.2015
Театр абсурда продолжается
Последние записи в блогах

Про це на другому засіданні робочої групи з доопрацювання до другого читання проєкту Закону України «Про повну загальну середню освіту» сказала аналітик Асоціації міст України Людмила Мозгова. У нараді взяли участь представники секретаріату Комітету ВР, профільних міністерств, профспілки, батьківської спільноти, експерти та керівники закладів освіти.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее

Впродовж січня – травня 2019 року органи фіскальної служби Дніпропетровщини забезпечили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму  6 млрд 285,9 млн гривень. Якщо цей показник порівняти з січнем – травнем  минулого року, то цьогорічна сплата єдиного внеску збільшилась на 1 млрд 58,2 млн гривень.

При цьому, лише у травні поточного року платники єдиного внеску Дніпропетровської області перерахували на рахунки Держказначейства 1 млрд 261,1 млн грн, що на 171,2 млн грн більше травневих надходжень 2018 року.

Нагадуємо, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

 

Подробнее

За січень – травень 2019 року за оперативними даними до зведеного бюджету зібрано 507,2 млрд грн. Це на 13,3%, або на 59,5 млрд грн більше відповідного періоду минулого року. Так, за січень-травень 2018 року до зведеного бюджету надійшло 447,6 млрд грн.

За словами в.о. Голови ДФС Олександра Власова, до державного бюджету зібрано 400,1 млрд грн. Цей показник перевищує відповідний період минулого року на 11,5%, або на 41,1 млрд гривень.

«Позитивна динаміка спостерігається по всіх податкових і митних платежах. Позитив маємо за рахунок ефективного адміністрування та контролю за правильністю декларування, а також акцентування на боротьбі з правопорушеннями. Крім того, маємо понад 90% сплати податків у добровільному порядку», - зазначив Олександр Власов.

Так, податкових платежів до загального фонду держбюджету у січні-травні 2019 року зібрано у розмірі 242,5 млрд грн. Це на 10,6% або на 23,1 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Митних платежів надійшло 128,4 млрд грн, що на 2,8 млрд грн, або на 2,2% більше, ніж за січень-травень 2018 року.

У травні поточного року до зведеного бюджету зібрано 117,1 млрд грн. Це на 11,9%, або на 12,4 млрд грн перевищує показник травня минулого року. До державного бюджету зібрано майже 93,2 млрд грн. Це на 10,8%, або на 9,1 млрд грн перевищує збір травня 2018 року.

До загального фонду держбюджету у травні зібрано 60,1 млрд грн податкових платежів, що на 11%, або майже на 6 млрд грн більше, ніж у травні милого року.  Митних платежів надійшло 27,4 млрд грн, що на 3,3%, або на 0,9 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет