Дніпропетровська облрада запускає конкурс мікропроектів з енергоефективності

13.10.2014 17:00

13 жовтня у Дніпропетровській обласній раді стартував конкурс мікропроектів з енергоефективності у житловому секторі. Учасниками можуть стати фізичні особи, які мешкають у ОСББ, ЖБК та ОСН регіону.

Про це повідомляє видання "ГЛАВНОЕ".

«Зраз проекти обласної ради з енергозбереження об'єднують близько 100 тисяч осіб з усієї області. Тільки завдяки конкурсу міні-проектів за три останні роки вдалося реалізувати близько 300 ініціатив жителів багатоповерхових будинків. Результат: економія теплоносіїв до 40% і 80% - електроенергії. Розуміючи, що нинішня зима буде непростою для всього регіону і для кожної окремої родини, ми вирішили провести додатковий конкурс для фізичних осіб, які є членами ОСББ, ЖБК, ОСН. Таким чином, ми дамо можливість людям вже в цьому році утеплити свої квартири і пережити опалювальний сезон з більшим комфортом. При цьому, потрібно бути реалістами, тільки адміністративними методами вирішити проблему енергозбереження неможливо. Необхідно практичну участь громад в цьому процесі. Тому, як і завжди, обов'язкова умова конкурсу - співфінансування», - підкреслив Євген Удод.

За умовами конкурсу, 80% вартості проекту бере на себе сам учасник, 20% отримує - з обласного бюджету (до 10 тис. грн). Люди самі визначають об’єм, кількість матеріалів і обладнання, які необхідні для реалізації проекту. Головне, щоб тематика проекту співпадала з умовами конкурсу: модернізація або установка системи опалення чи електроопалення, оснащення квартири сучасними приладами обліку енергоносіїв, закупка обладнання, яке необхідне для реалізації заходів з енергоефективності, оптимізації використання чи економії енергоносіїв тощо.

Конкурс триватиме з 13 жовтня до 14 листопада 2014 року. Усі бажаючі можуть подати свої мікропроекти до відділу місцевого самоврядування обласної ради. Більш детально з вимогами та умовами конкурсу можна ознайомитися за телефоном: (056)742-85-27

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю