Дніпропетровська облрада сприяє переходу громад на альтернативні види палива

19.11.2014 17:28

19 листопада голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод перевірив реалізацію двох енергоефективних проектів у селі Орджонікідзе Криворізького району, які впроваджуються обласною радою спільно з міжнародними партнерами.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Люди проявили ініціативу, визначили найбільш актуальну проблему своєї території, зібрали на її вирішення певні кошти, а отримавши додаткові ресурси, забезпечили реалізацію проекту. Це говорить про те, що людям небайдужа доля території, на якій вони живуть, і вони спільно займаються її благоустроєм. Обласна рада, у свою чергу, готова надати активним та ініціативним мешканцям області всебічну підтримку», - зазначив Євген Удод.

Так у сільській амбулаторії реконструювали систему теплопостачання: облаштували тепло-генераторну та встановили твердопаливний котел, який працює на біомасі. Ініціативу громади підтримала обласна рада та Фонд Східна Європа. Загальна вартість робіт склала майже 210 тисяч гривень, з них: 107,9 тис. гривень – кошти Фонду Східна Європа, 100 тис. гривень виділила обласна рада. Тепер опалення амбулаторії здійснюється на твердому паливі, що дасть можливість економити традиційні енергоресурси та бюджетні кошти.

Ще одну ініціативу орджонікідзівської громади обласна рада підтримала спільно з проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ». У початковій школі-саду переобладнали топочну та реконструюють систему гарячого водопостачання. Загальний бюджет – майже 430 тис. гривень.

В топочній встановлено два твердопаливні котли, які працюють на пілетах. Також придбано геліоколектори для налагодження гарячого водопостачання, яке буде працювати від системи сонячних колекторів, що встановлять на даху будівлі. Також передбачається утеплення теплотраси між топочною і школою-садом, будівництво складу для  зберігання твердого палива, часткова заміна вікон та дверей у будівлі та установка іншого обладнання.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет