Дніпропетровська облрада сприяє переходу громад на альтернативні види палива

19.11.2014 17:28

19 листопада голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод перевірив реалізацію двох енергоефективних проектів у селі Орджонікідзе Криворізького району, які впроваджуються обласною радою спільно з міжнародними партнерами.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Люди проявили ініціативу, визначили найбільш актуальну проблему своєї території, зібрали на її вирішення певні кошти, а отримавши додаткові ресурси, забезпечили реалізацію проекту. Це говорить про те, що людям небайдужа доля території, на якій вони живуть, і вони спільно займаються її благоустроєм. Обласна рада, у свою чергу, готова надати активним та ініціативним мешканцям області всебічну підтримку», - зазначив Євген Удод.

Так у сільській амбулаторії реконструювали систему теплопостачання: облаштували тепло-генераторну та встановили твердопаливний котел, який працює на біомасі. Ініціативу громади підтримала обласна рада та Фонд Східна Європа. Загальна вартість робіт склала майже 210 тисяч гривень, з них: 107,9 тис. гривень – кошти Фонду Східна Європа, 100 тис. гривень виділила обласна рада. Тепер опалення амбулаторії здійснюється на твердому паливі, що дасть можливість економити традиційні енергоресурси та бюджетні кошти.

Ще одну ініціативу орджонікідзівської громади обласна рада підтримала спільно з проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ». У початковій школі-саду переобладнали топочну та реконструюють систему гарячого водопостачання. Загальний бюджет – майже 430 тис. гривень.

В топочній встановлено два твердопаливні котли, які працюють на пілетах. Також придбано геліоколектори для налагодження гарячого водопостачання, яке буде працювати від системи сонячних колекторів, що встановлять на даху будівлі. Також передбачається утеплення теплотраси між топочною і школою-садом, будівництво складу для  зберігання твердого палива, часткова заміна вікон та дверей у будівлі та установка іншого обладнання.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України взяла участь у першому засіданні міжвідомчої робочої групи з внесення змін до формули розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами, що відбулося у Міносвіти. До складу робочої групи увійшли представники профільних міністерств, асоціацій ОМС, Інституту освітньої аналітики та міжнародні експерти.

Подробнее

23 квітня, у Дніпрі, за  адресою: актова зала, КП «Південна Укргеологія», вул. Чернишевського, 11, пройде інформаційний день проекту «Малі міста – великі враження». Це буде своєрідне навчання, де фахівці розкажуть зацікавленим, як підготувати та правильно оформити свою ініціативу для участі у конкурсі. Зареєструватися на інформаційний день можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1FEKwDJEzSABrkCYhN6P77v2TBJB028_1y-P74YlHX3U/viewform?edit_requested=true

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский