Дніпропетровська область розширює соціальну допомогу

05.12.2014 12:30

5 грудняна XXVIIIсесії Дніпропетровської обласної ради депутати затвердили нову комплексну Програму соціального захисту населення Дніпропетровської області на 2015-2019 роки. Загальна сума фінансування – майже 24 млрд. гривень. З яких майже 482 млн. грн. – кошти обласного бюджету, інша сума – кошти державного, місцевого бюджетів та інших джерел. Завдяки цій програмі інваліди Дніпропетровщини отримають коляски, протезні вироби та інші потрібні реабілітаційні засоби.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Прийнята програма зорієнтована на конкретні заходи для конкретних цільових груп, що потребують підтримки. В цьому її основний сенс. На реабілітацію інвалідів буде спрямовано більше 230 млн. грн. з державного бюджету. За ці гроші, протягом дії програми, планується щорічно закупати близько 20 тис. одиниць технічних засобів реабілітації,  2,5 тис. інвалідних колясок та 25 тис. протезних виробів. Ці речі вкрай необхідні людям з обмеженими можливостями у їх щоденному житті. А сьогодні протези та інші реабілітаційні засоби нажаль стали дуже потрібні і ще одній верстві населення - пораненим в зоні АТО, яких у великій кількості приймають медичні заклади Дніпропетровська», - відзначив Євген Удод.

Крім цього, програма передбачає матеріальну допомогу сім'ям, в яких народилася трійня або більше дітей (50 тис. грн. на одну сім'ю) та жінкам, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня» (12 тис. грн. на одну сім'ю). Також закладені кошти на щорічне оздоровлення пільгових категорій громадян та на цільову допомогу постраждалим внаслідок ліквідації Чорнобильської катастрофи і всім незахищеним верствам населення.

Загалом на сесії прийнято чотири нові соціально важливі програми:

- Комплексну програму соціального захисту населення Дніпропетровської області на 2015 – 2019 роки;

- Програму розвитку малого та середнього підприємництва у Дніпропетровській області на 2015 – 2016 роки

- Програму надання соціальної підтримки громадянам, які переселяються до Дніпропетровської області з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, на 2014 – 2016 роки

- Обласну програму «Здоров’я населення Дніпропетровщини на 2015 – 2019 роки».

 

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат