Дніпропетровська область розширює соціальну допомогу

05.12.2014 12:30

5 грудняна XXVIIIсесії Дніпропетровської обласної ради депутати затвердили нову комплексну Програму соціального захисту населення Дніпропетровської області на 2015-2019 роки. Загальна сума фінансування – майже 24 млрд. гривень. З яких майже 482 млн. грн. – кошти обласного бюджету, інша сума – кошти державного, місцевого бюджетів та інших джерел. Завдяки цій програмі інваліди Дніпропетровщини отримають коляски, протезні вироби та інші потрібні реабілітаційні засоби.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Прийнята програма зорієнтована на конкретні заходи для конкретних цільових груп, що потребують підтримки. В цьому її основний сенс. На реабілітацію інвалідів буде спрямовано більше 230 млн. грн. з державного бюджету. За ці гроші, протягом дії програми, планується щорічно закупати близько 20 тис. одиниць технічних засобів реабілітації,  2,5 тис. інвалідних колясок та 25 тис. протезних виробів. Ці речі вкрай необхідні людям з обмеженими можливостями у їх щоденному житті. А сьогодні протези та інші реабілітаційні засоби нажаль стали дуже потрібні і ще одній верстві населення - пораненим в зоні АТО, яких у великій кількості приймають медичні заклади Дніпропетровська», - відзначив Євген Удод.

Крім цього, програма передбачає матеріальну допомогу сім'ям, в яких народилася трійня або більше дітей (50 тис. грн. на одну сім'ю) та жінкам, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня» (12 тис. грн. на одну сім'ю). Також закладені кошти на щорічне оздоровлення пільгових категорій громадян та на цільову допомогу постраждалим внаслідок ліквідації Чорнобильської катастрофи і всім незахищеним верствам населення.

Загалом на сесії прийнято чотири нові соціально важливі програми:

- Комплексну програму соціального захисту населення Дніпропетровської області на 2015 – 2019 роки;

- Програму розвитку малого та середнього підприємництва у Дніпропетровській області на 2015 – 2016 роки

- Програму надання соціальної підтримки громадянам, які переселяються до Дніпропетровської області з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, на 2014 – 2016 роки

- Обласну програму «Здоров’я населення Дніпропетровщини на 2015 – 2019 роки».

 

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский