Дніпропетровська область розширює соціальну допомогу

05.12.2014 12:30

5 грудняна XXVIIIсесії Дніпропетровської обласної ради депутати затвердили нову комплексну Програму соціального захисту населення Дніпропетровської області на 2015-2019 роки. Загальна сума фінансування – майже 24 млрд. гривень. З яких майже 482 млн. грн. – кошти обласного бюджету, інша сума – кошти державного, місцевого бюджетів та інших джерел. Завдяки цій програмі інваліди Дніпропетровщини отримають коляски, протезні вироби та інші потрібні реабілітаційні засоби.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Прийнята програма зорієнтована на конкретні заходи для конкретних цільових груп, що потребують підтримки. В цьому її основний сенс. На реабілітацію інвалідів буде спрямовано більше 230 млн. грн. з державного бюджету. За ці гроші, протягом дії програми, планується щорічно закупати близько 20 тис. одиниць технічних засобів реабілітації,  2,5 тис. інвалідних колясок та 25 тис. протезних виробів. Ці речі вкрай необхідні людям з обмеженими можливостями у їх щоденному житті. А сьогодні протези та інші реабілітаційні засоби нажаль стали дуже потрібні і ще одній верстві населення - пораненим в зоні АТО, яких у великій кількості приймають медичні заклади Дніпропетровська», - відзначив Євген Удод.

Крім цього, програма передбачає матеріальну допомогу сім'ям, в яких народилася трійня або більше дітей (50 тис. грн. на одну сім'ю) та жінкам, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня» (12 тис. грн. на одну сім'ю). Також закладені кошти на щорічне оздоровлення пільгових категорій громадян та на цільову допомогу постраждалим внаслідок ліквідації Чорнобильської катастрофи і всім незахищеним верствам населення.

Загалом на сесії прийнято чотири нові соціально важливі програми:

- Комплексну програму соціального захисту населення Дніпропетровської області на 2015 – 2019 роки;

- Програму розвитку малого та середнього підприємництва у Дніпропетровській області на 2015 – 2016 роки

- Програму надання соціальної підтримки громадянам, які переселяються до Дніпропетровської області з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, на 2014 – 2016 роки

- Обласну програму «Здоров’я населення Дніпропетровщини на 2015 – 2019 роки».

 

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю