Дніпропетровська область отримала бюджет на 2015 рік

23.01.2015 13:08

Депутати Дніпропетровської облради 23 січня прийняли обласний бюджет на 2015 рік. Виходячи з нових умов формування, обсяг надходжень до облбюджету планується в сумі 8 млрд. 854 млн. грн. У тому числі доходи загального фонду - 8 млрд. 622 млн. 686,2 тис. грн., спеціального фонду – 231 млн. 283,5 тис. грн.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»

У той же час, загальний обсяг видатків також складає 8 млрд. 854 млн. грн. З них видатки загального фонду - 7 млрд. 911 млн. 653,1 тис. грн., спецфонду – 942 млн. 315,2 тис. грн. Резервний фонд становить 20 млн. грн.

Хоча бюджет збалансований, на думку експертів і громадськості він є проблемним через нові податкові і бюджетні нововведення, а головне - знову посилена залежність регіону від центру.

«Сьогодні ми прийняли бюджет на 2015 рік – це складне рішення. Податкова система та система формування бюджету на місцях змінились не на користь громади - маємо великі касові розриви у соціальних статтях місцевих рад по медицині та освіті. До центрального бюджету у нас забрали близько 2-х мільярдів гривень стабільних податків. Натомість залишили «непопулярні» - на нерухомість,підакцизні товари, дорогі авто. А під гаслом децентралізації нам нав’язують ще більшу залежність від центру.

 

Читайте також: Дніпропетровська область вимагатиме від уряду перегляду Бюджетного кодексу

Якщо раніше ми залежали від Києва на 2 мільярда гривень, то тепер фінансова залежність зросла вдвічі. І це при тому, що Дніпропетровщина – це 3 мільйона людей, 20% ВВП держави, лідер за більшістю економічних та виробничих показників. Регіону не залишають мотивації для розвитку, а примушують ходити до столиці з протягнутою рукою», - зазначив голова облради Євген Удод.

Читайте також: Анализ проекта бюджета Днепропетровска-2015

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат