Дніпропетровська область отримала бюджет на 2015 рік

23.01.2015 13:08

Депутати Дніпропетровської облради 23 січня прийняли обласний бюджет на 2015 рік. Виходячи з нових умов формування, обсяг надходжень до облбюджету планується в сумі 8 млрд. 854 млн. грн. У тому числі доходи загального фонду - 8 млрд. 622 млн. 686,2 тис. грн., спеціального фонду – 231 млн. 283,5 тис. грн.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»

У той же час, загальний обсяг видатків також складає 8 млрд. 854 млн. грн. З них видатки загального фонду - 7 млрд. 911 млн. 653,1 тис. грн., спецфонду – 942 млн. 315,2 тис. грн. Резервний фонд становить 20 млн. грн.

Хоча бюджет збалансований, на думку експертів і громадськості він є проблемним через нові податкові і бюджетні нововведення, а головне - знову посилена залежність регіону від центру.

«Сьогодні ми прийняли бюджет на 2015 рік – це складне рішення. Податкова система та система формування бюджету на місцях змінились не на користь громади - маємо великі касові розриви у соціальних статтях місцевих рад по медицині та освіті. До центрального бюджету у нас забрали близько 2-х мільярдів гривень стабільних податків. Натомість залишили «непопулярні» - на нерухомість,підакцизні товари, дорогі авто. А під гаслом децентралізації нам нав’язують ще більшу залежність від центру.

 

Читайте також: Дніпропетровська область вимагатиме від уряду перегляду Бюджетного кодексу

Якщо раніше ми залежали від Києва на 2 мільярда гривень, то тепер фінансова залежність зросла вдвічі. І це при тому, що Дніпропетровщина – це 3 мільйона людей, 20% ВВП держави, лідер за більшістю економічних та виробничих показників. Регіону не залишають мотивації для розвитку, а примушують ходити до столиці з протягнутою рукою», - зазначив голова облради Євген Удод.

Читайте також: Анализ проекта бюджета Днепропетровска-2015

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю