Дніпропетровська міськрада перемогла у конкурсі місцевого самоврядування

26.12.2014 14:26

Дніпропетровська міська рада стала переможцем всеукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування».

Про це повідомили в департаменті промисловості, підприємництва та інвестицій міськради, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

 Перемогу в номінації «Влада та бізнес: сприяння, партнерство»  міській раді присудили за створення та впровадження  першого в Україні пілотного проекту «Електронний Бізнес-центр». Загалом за першість у номінації змагався 31 проект. Серед учасників конкурсу були представники Харківської, Вінницької, Івано-Франківської, Черкаської та інших областей, зазначають в департаменті.

Читайте також: Депутат горсовета рассказал о многомиллионных долгах Днепропетровска

   Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» засновано Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Загалом на конкурс цього року було подано 198 проектів з різних міст України.

  Проект «Електронний Бізнес-центр» Дніпропетровської міської ради почав працювати  на початку 2014 року, він створений для того, щоб полегшити ведення бізнесу підприємцям. Зокрема, на сайті bc.dniprorada.gov.ua. міститься корисна інформація про  наради, семінари, курси он-лайн навчання, вебінари, що проводяться для підприємців, там також можна буде  обговорити проекти регуляторних актів. Окрім того,  на сайті є інформація  про умови відкриття об’єктів бізнесу за різними напрямками діяльності, про основні види продукції, що виробляється на підприємствах малого та середнього бізнесу міста тощо, додають в департаменті.

Читайте також: Днепропетровские депутаты не читают бюджет перед принятием?

Комментарии
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю