Дніпропетровська ОДА співпрацюватиме з міжнародним товариством прав людини

13.01.2015 15:20

Як спільно вирішувати найскладніші питання стосовно дотримання прав людини в регіоні обговорили під час зустрічі радник губернатора Борис Трейгерман та голова обласного відділення Ірина Пупенко.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Дніпропетровське відділення міжнародного товариства прав людини займається широким спектром проблем. Її представники допомагають інвалідам, дитячим будинкам, військовим АТО тощо.

Одним з основних напрямків діяльності є юридична допомога та  захист прав людей, що незаконно опинилися в місцях позбавлення волі. Зокрема, наразі представники товариства займаються справою чоловіка, який, за їх словами, є патріотом та за свої переконання ще з 2013 року незаконно знаходиться в слідчому ізоляторі.

Голова Дніпропетровського обласного відділення міжнародного товариства прав людини Ірина Пупенко звернулася до Бориса Трейгермана з проханням сприяти організації у її діяльності.  

«Це чудово, що представники міжнародних організацій приходять до нас за допомогою і хочуть працювати разом з владою як єдине ціле, вирішувати найскладніші питання шляхом переговорів. Це показує, що з боку організацій та жителів області є довіра до тих, хто сьогодні очолює регіон, - зазначив він. - Те, що роблять представники організації, дуже важливо. Ми чуємо факти, що свідчать про порушуються прав людей, які стояли за свободу і незалежність України. В результаті сьогоднішньої зустрічі ми виробимо механізм того, як нам разом вирішувати найважчі питання якнайшвидше».

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский