Дніпропетровська ОДА співпрацюватиме з міжнародним товариством прав людини

13.01.2015 15:20

Як спільно вирішувати найскладніші питання стосовно дотримання прав людини в регіоні обговорили під час зустрічі радник губернатора Борис Трейгерман та голова обласного відділення Ірина Пупенко.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Дніпропетровське відділення міжнародного товариства прав людини займається широким спектром проблем. Її представники допомагають інвалідам, дитячим будинкам, військовим АТО тощо.

Одним з основних напрямків діяльності є юридична допомога та  захист прав людей, що незаконно опинилися в місцях позбавлення волі. Зокрема, наразі представники товариства займаються справою чоловіка, який, за їх словами, є патріотом та за свої переконання ще з 2013 року незаконно знаходиться в слідчому ізоляторі.

Голова Дніпропетровського обласного відділення міжнародного товариства прав людини Ірина Пупенко звернулася до Бориса Трейгермана з проханням сприяти організації у її діяльності.  

«Це чудово, що представники міжнародних організацій приходять до нас за допомогою і хочуть працювати разом з владою як єдине ціле, вирішувати найскладніші питання шляхом переговорів. Це показує, що з боку організацій та жителів області є довіра до тих, хто сьогодні очолює регіон, - зазначив він. - Те, що роблять представники організації, дуже важливо. Ми чуємо факти, що свідчать про порушуються прав людей, які стояли за свободу і незалежність України. В результаті сьогоднішньої зустрічі ми виробимо механізм того, як нам разом вирішувати найважчі питання якнайшвидше».

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю