Дніпропетровськ «На шляху до енергетичної безпеки»

09.10.2014 15:42

10 жовтня у Дніпропетровську відбудеться міжрегіональний енергетичний форум «На шляху до енергетичної безпеки».

Про це повідомляє видання «ГЛАВНОЕ».

В рамках події о 9.00 відбудеться відкриття виставки енергоефективних технологій «Лідери енергоефективності».

Всі бажаючі зможуть ознайомитися з новими технологіями та продукцією у сфері енергозбереження, отримати практичну інформацію, кваліфіковану консультацію від провідних компаній та профільних організацій, які працюють у цій сфері. Гості виставки зможуть обміняти флаєри, розповсюджуватимуться біля місця проведення виставки, на корисні подарунки, зокрема, енергозберігаючі лампи. Серед представників ОСББ та ЖБК буде проведено розіграш сертифікатів від Німецького товариства міжнародної співпраці GIZ на проведення енергоаудиту, та розіграш 50 квадратних метрів системи утеплення Ceresit Ceretherm classic від компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)».

Проведуть форум у Центрі інноваційних технологій «Парк ракет», що на пр. Кірова, 2

Під час відкриття міжрегіонального енергетичного форуму учасники з усіх регіонів України обговорять інструменти та практики з енергоефективності на місцевому рівні, досвід та ініціативи енергоефективності на регіональному та національних рівнях, енергоефективність у будинках, а також європейські концепти для локальних дій з енергетичної безпеки.

Також у Дніпропетровську планують підписати угоду про співпрацю між обласною радою та Міністерством фінансів федеральної землі Гессен.

Комментарии
Злой Ктулху
09.10.2014
Никто в мире, кроме Европы, больше не использует газ и нефть, все уже давно пользуют рукопожатные и демократические источники энергии: "только талая вода и пророщенный овёс, и, конечно же кефир" (с)
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю